Internet na kartę w Heyah – ładujesz za 39 zł i dostajesz 100 GB na dwa miesiące

Skoro Heyah ma już odświeżoną ofertę usług telefonicznych na kartę w postaci Heyah 01, przyszedł czas na coś nowego w temacie mobilnego internetu prepaid. Zaprezentowano więc #GIGAHeyah.

#GIGAHeyah to 100 GB internetu za 39 zł/2 mies.

W Heyah 01 płacimy raz na dwa miesiące, i podobna strategia obierana jest w ofercie #GIGAHeyah. Nie ma ona jednak formy subskrypcji, więc użytkownik sam będzie musiał dbać o wykonywanie doładowań. Heyah wychodzi z założenia, że i tak mamy sporo terminów do spamiętania, więc oferuje skorzystanie z półśrodka – zamiast doładowywać konto raz w miesiącu, w #GIGAHeyah będziemy płacić co drugi miesiąc.

Starter można zamówić online w sklepie Heyah za 39 zł. W tej cenie dostaniemy 100 GB do wykorzystania przez 60 dni. Pakiet jest dzielony – nie mamy dostępu do pełnych 100 GB pierwszego miesiąca, a jedynie do 50 GB. Drugie 50 GB włączane jest po 30 dniach.

To ważne, zwłaszcza, że zgodnie z regulaminem, jeśli nie wykorzystamy 50 GB przez pierwsze 30 dni, to pozostałe megabajty przepadną, a włączy się następny 50-gigabajtowy pakiet.

Po zakończeniu 60 dni, konto można zasilić ponownie kwotą 39 zł, by znów cieszyć się internetem przez blisko dwa miesiące.

Dodatkowo, za każde doładowanie na kwotę wyższą niż 25 zł, Heyah dolicza 10-procentowy bonus. Takie dodatkowe środki się przydadzą, bowiem po wykorzystaniu bazowych 100 GB będzie można za nie dokupić pomniejszy pakiet:

  • 10 GB za 5 zł
  • 20 GB za 10 zł

Każdy z nich przedłuża ważność konta o kolejne 30 dni.

Jeszcze jednym istotnym elementem oferty jest fakt, że w GIGAHeyah dostępne są jedynie pakiety internetowe do wykorzystania w kraju. Bez możliwości wykonywania połączeń głosowych oraz wysyłania wiadomości SMS/MMS. Konto można obsługiwać za pomocą aplikacji Moja Heyah albo kodami USSD.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Heyah, gdzie znajdziecie linki do wspominanego wyżej regulaminu i cenników.