Internet na kartę w Heyah - ładujesz za 39 zł i dostajesz 100 GB na dwa miesiące

Internet na kartę w Heyah – ładujesz za 39 zł i dostajesz 100 GB na dwa miesiące

Skoro Heyah ma już odświeżoną ofertę usług telefonicznych na kartę w postaci Heyah 01, przyszedł czas na coś nowego w temacie mobilnego internetu prepaid. Zaprezentowano więc #GIGAHeyah.

#GIGAHeyah to 100 GB internetu za 39 zł/2 mies.

W Heyah 01 płacimy raz na dwa miesiące, i podobna strategia obierana jest w ofercie #GIGAHeyah. Nie ma ona jednak formy subskrypcji, więc użytkownik sam będzie musiał dbać o wykonywanie doładowań. Heyah wychodzi z założenia, że i tak mamy sporo terminów do spamiętania, więc oferuje skorzystanie z półśrodka – zamiast doładowywać konto raz w miesiącu, w #GIGAHeyah będziemy płacić co drugi miesiąc.

Internet na kartę w Heyah - ładujesz za 39 zł i dostajesz 100 GB na dwa miesiące

Starter można zamówić online w sklepie Heyah za 39 zł. W tej cenie dostaniemy 100 GB do wykorzystania przez 60 dni. Pakiet jest dzielony – nie mamy dostępu do pełnych 100 GB pierwszego miesiąca, a jedynie do 50 GB. Drugie 50 GB włączane jest po 30 dniach.

To ważne, zwłaszcza, że zgodnie z regulaminem, jeśli nie wykorzystamy 50 GB przez pierwsze 30 dni, to pozostałe megabajty przepadną, a włączy się następny 50-gigabajtowy pakiet.

Po zakończeniu 60 dni, konto można zasilić ponownie kwotą 39 zł, by znów cieszyć się internetem przez blisko dwa miesiące.

Internet na kartę w Heyah - ładujesz za 39 zł i dostajesz 100 GB na dwa miesiące

Dodatkowo, za każde doładowanie na kwotę wyższą niż 25 zł, Heyah dolicza 10-procentowy bonus. Takie dodatkowe środki się przydadzą, bowiem po wykorzystaniu bazowych 100 GB będzie można za nie dokupić pomniejszy pakiet:

  • 10 GB za 5 zł
  • 20 GB za 10 zł

Każdy z nich przedłuża ważność konta o kolejne 30 dni.

Jeszcze jednym istotnym elementem oferty jest fakt, że w GIGAHeyah dostępne są jedynie pakiety internetowe do wykorzystania w kraju. Bez możliwości wykonywania połączeń głosowych oraz wysyłania wiadomości SMS/MMS. Konto można obsługiwać za pomocą aplikacji Moja Heyah albo kodami USSD.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Heyah, gdzie znajdziecie linki do wspominanego wyżej regulaminu i cenników.