Inteligentny zegarek Lenovo Watch 9 dzięki tej aplikacji staje się znacznie bardziej użyteczny

Popularny, tani zegarek hybrydowy Lenovo Watch 9 można pochwalić za wiele elementów, ale jednocześnie mimo wszystko ma on kilka wad. Jedną z nich jest oprogramowanie, które kompletnie nie jest zgodne z realiami świata zachodniego. Na szczęście pojawili się twórcy, którzy postanowili stworzyć zmodyfikowaną wersję aplikacji Lenovo Watch. Dzięki niej urządzenie staje się znacznie bardziej użyteczne.

Aby móc korzystać z zegarka Lenovo Watch 9, musimy na smartfonie zainstalować aplikację Lenovo Watch (lub iPowerful). Jedną z funkcji tego sprzętu jest to, że może on nas, za pomocą wibracji, informować  o nowych powiadomieniach z wybranych programów. Niestety, lista aplikacji jest niezwykle krótka i większość z nich to komunikatory, które nie są wykorzystywane poza Chinami.

Reklama

Deweloper o nazwie ERap320 przygotował specjalnie zmodyfikowaną wersję aplikacji Lenovo Watch, w której chińskie programy podmienił na te, z których korzystają ludzie z Zachodu. I tak, zamiast WeChat znajdziemy aplikację Telegram, miejsce QQ zajął Microsoft Outlook, a Weibo – Kalendarz Google. Na pozycji zajmowanej przez Line znajdziemy Gmail’a, a zamiast Tencent Tim – Telegram X.

Uwaga, zmodyfikowana wersja aplikacji jest dostępna tylko na urządzenia z systemem Android. Użytkownicy sprzętów z iOS nie mogą skorzystać z Lenovo Watch Mod.

Jak skorzystać z Lenovo Watch Mod?

To bardzo proste. Najpierw wchodzimy w zainstalowaną na telefonie aplikację Lenovo Watch, a później odłączamy zegarek od smartfona i wylogowujemy się z konta. Następnie program ten odinstalowujemy.

Teraz wchodzimy na >stronę repozytorium<, na której znajdziemy plik instalacyjny .apk zmodyfikowanej wersji programu. Pobieramy go, instalujemy aplikację i ją uruchamiamy.

Tutaj wystarczy zalogować się na konto i ponownie sparować zegarek ze smartfonem. Po tych czynnościach należy wejść w My watch, a następnie w Notifications i w App Message Reminder. W tym właśnie miejscu znajdziemy wcześniej wymienione pozycje z aplikacjami, w przypadku których możemy uruchomić powiadomienia.

(fot. GitHub)

Co prawda nadal nie są to wszystkie aplikacje, z których zapewne chcielibyście otrzymywać powiadomienia, jednak musicie przyznać, że zmodyfikowana wersja aplikacji znacznie zwiększa użyteczność zegarka Lenovo Watch 9.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/07/10/test-recenzja-hybrydowego-zegarka-lenovo-watch-9/