Reklama
Inside za darmo w Epic Games Store

Prezent od Epica na święta! Klimatyczne Inside od twórców Limbo za darmo

Zdaje sobie sprawę, że w chwili publikacji tego tekstu większość z nas będzie zajęta nieco ważniejszymi rzeczami niż darmowe gry na Epicu. Jednak gdy już świąteczny zgiełk nieco opadnie, polecam wejść na Epic Games Store — przygotowano tam dla nas prezent, i to naprawdę niezły!

Reklama

Inside za darmo w Epic Games Store

Limbo z 2010 roku uważane jest za jedną z ważniejszych gier niezależnych w historii. Wiele osób miało więc bardzo duże oczekiwania co do kolejnej gry Playdead i… chyba mało kto się na Inside zawiódł.

Gatunek pozostał bez zmian — Inside tak samo jak Limbo, to klimatyczna dwuwymiarowa platformówka z wieloma zagadkami logicznymi i dużym naciskiem na fabułę. Na szczególną pochwałę zasługuje także minimalistyczna oprawa audiowizualna, która tworzy w tej produkcji niesamowity klimat.

Gra posiada polskie napisy (choć zbyt dużo tekstu tu nie znajdziemy) a posiadacze Macbooków nie zostali pominięci — Inside odpalimy także na komputerach z MacOS. Nie jest to może zbyt długa gra, ani szczególnie świąteczna, ale z pewnością warto w nią zagrać, co potwierdzają bardzo wysokie oceny recenzentów.

Minimalne wymagania sprzętowe Inside:

PCMacOS
System operacyjny:Windows 7/8/10
(wymagana wersja 64-bitowa)
Mac OS X 10.13 (High Sierra)
Procesor:Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2,4 GHz
AMD FX 8120 @ 3,1 GHz
2.0 GHz dual i5
Pamięć RAM:4 GB4 GB
Karta graficzna:NVIDIA GT 630
AMD Radeon HD6570
Intel Iris Pro 5200 1536 MB
AMD Radeon R9 M370X 2GB
Wolne miejsce na dysku:3 GB3 GB

Inside możecie przypisać sobie za darmo do konta na stronie Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Inside dostępne jest za darmo do jutra, czyli do 25 grudnia 2020 roku, do godziny 16:59. Później zostanie udostępniona kolejna darmowa gra, którą prawdopodobnie będzie Darkest Dungeon.

Tutaj znajdziecie listę gier, które były lub jeszcze będą bezpłatnie udostępnione w tej świątecznej promocji.

Przypominam również że w sklepie Epic Games Store trwa właśnie świąteczna wyprzedaż, w której możecie zgarnąć dużo świetnych tytułów w niższych cenach. Pomoże Wam w tym dodatkowo specjalny jednorazowy kupon obniżający cenę wybranej przez Was gry o 40 złotych (pod warunkiem, że koszyk wypełniają gry za minimum 59,99 złotych).