Infinity Blade na iOS za darmo

20130214-103537.jpg

Reklama

Infinity Blade to gra stworzona przez studio Chair Entertainment oraz Epic Games. Dzięki silnikowi Unreal Engine, znanemu z popularnego FPS-a Unreal Tournament, grafika jest naprawdę wspaniała. Wysokiej jakości tekstury, cienie, refleksy, światła, lens flare’y i dopracowane animacje sprawiają, że Infinity Blade wygląda naprawdę bardzo okazale. Wspaniała grafika i dobre animacje to nie jedyne aspekty, które sprawiają, że Infinity Blade jest jedną z najbardziej dopracowanych i zwyczajnie najlepszych pozycji w AppStore. Również oprawa audio stoi na wysokim poziomie.

– pisał prawie dwa lata temu (jak ten czas szybko minął…) Jarek w recenzji Infinity Blade. Jeśli dotychczas nie mieliście okazji zapoznać się z tym tytułem, a jesteście posiadaczami sprzętu z iOS, mam dla Was dobrą wiadomość: aktualnie można go pobrać za darmo.

Pierwszy raz od premiery Infinity Blade w 2010 roku, studio odpowiedzialne za produkcję gry, Epic Games, postanowiło udostępnić ją całkowicie bezpłatnie. Jeśli więc macie w dłoniach mobilny sprzęt Apple: iPada, iPhone’a (3GS, 4, 4S i 5) lub iPoda touch (trzeciej, czwartej i piątej generacji), zajrzyjcie do AppStore i zainteresujcie się tym tytułem. Pamiętam jak sama przez długi czas w niego grywałam i trudno było mnie odciągnąć od iPada.

Warto przypomnieć, że w AppStore jest również Infinity Blade 2 – za 5,99 euro.

źródło