Infinity Blade na iOS za darmo - Tabletowo.pl

Infinity Blade na iOS za darmo

Tabletowo.pl Infinity Blade na iOS za darmo Aplikacje Nowości

Infinity Blade to gra stworzona przez studio Chair Entertainment oraz Epic Games. Dzięki silnikowi Unreal Engine, znanemu z popularnego FPS-a Unreal Tournament, grafika jest naprawdę wspaniała. Wysokiej jakości tekstury, cienie, refleksy, światła, lens flare’y i dopracowane animacje sprawiają, że Infinity Blade wygląda naprawdę bardzo okazale. Wspaniała grafika i dobre animacje to nie jedyne aspekty, które sprawiają, że Infinity Blade jest jedną z najbardziej dopracowanych i zwyczajnie najlepszych pozycji w AppStore. Również oprawa audio stoi na wysokim poziomie.

– pisał prawie dwa lata temu (jak ten czas szybko minął…) Jarek w recenzji Infinity Blade. Jeśli dotychczas nie mieliście okazji zapoznać się z tym tytułem, a jesteście posiadaczami sprzętu z iOS, mam dla Was dobrą wiadomość: aktualnie można go pobrać za darmo.

Pierwszy raz od premiery Infinity Blade w 2010 roku, studio odpowiedzialne za produkcję gry, Epic Games, postanowiło udostępnić ją całkowicie bezpłatnie. Jeśli więc macie w dłoniach mobilny sprzęt Apple: iPada, iPhone’a (3GS, 4, 4S i 5) lub iPoda touch (trzeciej, czwartej i piątej generacji), zajrzyjcie do AppStore i zainteresujcie się tym tytułem. Pamiętam jak sama przez długi czas w niego grywałam i trudno było mnie odciągnąć od iPada.

Warto przypomnieć, że w AppStore jest również Infinity Blade 2 – za 5,99 euro.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona