Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu za 19,90 złotych od INEA to dobra oferta, ale jest jeden haczyk | Tabletowo.pl

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu za 19,90 złotych od INEA to dobra oferta, ale jest jeden haczyk

Dołącz do dyskusji 0

Mnóstwo klientów chce dostać jak najwięcej za jak najmniej. Operatorzy prześcigają się więc w tworzeniu wyjątkowo tanich ofert, w których użytkownicy dostaną nielimitowane rozmowy, SMS-y i sporą paczkę internetu (oraz czasami również MMS-y bez limitu). Taką też przygotowała właśnie INEA, lecz jest w niej jeden haczyk.

Za 19,90 złotych miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu (w roamingu w Unii Europejskiej do dyspozycji ma 1,29 GB). Opłata aktywacyjna wynosi w promocji 0,00 złotych. Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy. Jeśli użytkownik zerwie ją wcześniej, będzie zobowiązany do zapłaty przyznanych mu ulg – łączna wysokość kary pomniejszana jest sukcesywnie z każdym miesiącem.

Propozycja INEA wygląda kusząco, lecz jest w niej jeden haczyk. Powyższa oferta skierowana jest wyłącznie do obecnych abonentów operatora, którzy w dodatku nie posiadają żadnych zaległości w opłatach. Oznacza to, że należy już korzystać z przynajmniej jednej z usług, oferowanych przez INEA. Klient może zarówno przenieść numer od dotychczasowego operatora, jak i wybrać nowy.

fot. INEA

Bez wątpienia wielu dotychczasowych klientów INEA skusi się na ofertę operatora, ponieważ jest ona atrakcyjna i spełni wymagania większości użytkowników. Na szczęście inni nie pozostają z niczym, bowiem na rynku znajdzie się co najmniej kilka równie korzystnych ofert. Mowa tu m.in. o pakiecie za 19,90 złotych w a2mobile (nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y, MMS-y oraz internet z lejkami po wykorzystaniu 5 GB z pełną prędkością; umowa na czas nieokreślony), abonamencie za 19 złotych w Virgin Mobile (nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, SMS-y i 9 GB internetu; umowa na 24 miesiące) i pakiecie Freedom1 w Premium Mobile za 19,90 złotych (nielimitowane rozmowy na komórki, SMS-y i 10 GB internetu; umowa na czas nieokreślony).

Regulamin promocji „Mobilna INEA Extra v 1.0”

Polecamy również:

Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona