Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu za 19,90 złotych od INEA to dobra oferta, ale jest jeden haczyk - Tabletowo.pl

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu za 19,90 złotych od INEA to dobra oferta, ale jest jeden haczyk

Dołącz do dyskusji 0

Mnóstwo klientów chce dostać jak najwięcej za jak najmniej. Operatorzy prześcigają się więc w tworzeniu wyjątkowo tanich ofert, w których użytkownicy dostaną nielimitowane rozmowy, SMS-y i sporą paczkę internetu (oraz czasami również MMS-y bez limitu). Taką też przygotowała właśnie INEA, lecz jest w niej jeden haczyk.

Za 19,90 złotych miesięcznie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu (w roamingu w Unii Europejskiej do dyspozycji ma 1,29 GB). Opłata aktywacyjna wynosi w promocji 0,00 złotych. Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy. Jeśli użytkownik zerwie ją wcześniej, będzie zobowiązany do zapłaty przyznanych mu ulg – łączna wysokość kary pomniejszana jest sukcesywnie z każdym miesiącem.

Propozycja INEA wygląda kusząco, lecz jest w niej jeden haczyk. Powyższa oferta skierowana jest wyłącznie do obecnych abonentów operatora, którzy w dodatku nie posiadają żadnych zaległości w opłatach. Oznacza to, że należy już korzystać z przynajmniej jednej z usług, oferowanych przez INEA. Klient może zarówno przenieść numer od dotychczasowego operatora, jak i wybrać nowy.

Tabletowo.pl Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB internetu za 19,90 złotych od INEA to dobra oferta, ale jest jeden haczyk GSM Nowości

fot. INEA

Bez wątpienia wielu dotychczasowych klientów INEA skusi się na ofertę operatora, ponieważ jest ona atrakcyjna i spełni wymagania większości użytkowników. Na szczęście inni nie pozostają z niczym, bowiem na rynku znajdzie się co najmniej kilka równie korzystnych ofert. Mowa tu m.in. o pakiecie za 19,90 złotych w a2mobile (nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y, MMS-y oraz internet z lejkami po wykorzystaniu 5 GB z pełną prędkością; umowa na czas nieokreślony), abonamencie za 19 złotych w Virgin Mobile (nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, SMS-y i 9 GB internetu; umowa na 24 miesiące) i pakiecie Freedom1 w Premium Mobile za 19,90 złotych (nielimitowane rozmowy na komórki, SMS-y i 10 GB internetu; umowa na czas nieokreślony).

Regulamin promocji „Mobilna INEA Extra v 1.0”

Polecamy również:

Pre-paidowy zawrót głowy, czyli przegląd najlepszych ofert na kartę

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona