IFA 2014: Toshiba Encore Mini to 7-calowiec z Windows 8 za 120 dolarów | Tabletowo.pl

IFA 2014: Toshiba Encore Mini to 7-calowiec z Windows 8 za 120 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

W czym tablety z Androidem są lepsze od tych z Windows 8? Zapewne fani systemu Google znaleźliby wiele argumentów, ale jednym z najważniejszych jest cena. Jednak Microsoft zapowiedział jakiś czas temu wersję Windows 8 with Bing, która ma trafiać na budżetowe urządzenia. Na targach IFA Toshiba zaprezentowała tablet Encore Mini za 120 dolarów, który idealnie pokazuje trend jaki niedługo zagości na stałe!

Toshiba Encore Mini to 7-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Znajdziemy w nim również 4-rdzeniowy procesor Intel Atom, 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą kart MicroSD, 2-megapikselowy aparat, łączność Wifi 802.11n oraz Bluetooth 4.0. Dodatkowo otrzymamy roczną subskrypcje Office 365 Personal oraz 1 TB danych w chmurze OneDrive.

Toshiba Encore Mini 4

Pierwsi obserwatorzy zwracają uwagę na brak przycisku Windows oraz bardzo słabe kąty widzenia, ale czego możemy oczekiwać od tabletu za 119,99 dolarów? Istotne jest to, iż to tylko jeden z pierwszych tanich tabletów pracujących pod kontrolą Windows 8.1 with Bing. Niedługo na rynku powinna pojawić się spora konkurencja dla dachówek z Androidem. A jeśli szukacie czegoś większego, to rzućcie okiem na recenzję tabletu Toshiba Encore 8.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona