IFA 2014: Acer prezentuje dwa nowe tablety z Androidem - Iconia One 8 oraz Iconia Tab 10 | Tabletowo.pl

IFA 2014: Acer prezentuje dwa nowe tablety z Androidem – Iconia One 8 oraz Iconia Tab 10

Dołącz do dyskusji 0

Acer zaprezentował już dziś ciekawy, 8-calowy tablet z Windowsem za 150 euro o nazwie Iconia Tab 8 W, ale to nie wszystkie jego nowości. Poznaliśmy również dwie dachówki pracujące pod kontrolą systemu Google. Czym zainteresują nas Iconia One 8 oraz Iconia Tab 10?

Zacznijmy od modelu Iconia One 8, który jest Androidową wersją opisywanego wcześniej Tab 8 W. Znajdziemy w nim 8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735G, slot na kartę microSD oraz Androida w wersji 4.4 KitKat. Poza tym ma być dostępny aż w 10 kolorach (zielony, żółty, pomarańczowy, niebieski, fioletowy, czerwony, czarny, biały i błękitny). W Europie będzie on dostępny w przyszłym miesiącu za 150 euro.

Drugim tabletem jest Acer Iconia Tab 10, czyli 10-calowy tablet pracujący pod kontrolą Androida 4.4 KitKat i wyświetlający obraz o rozdzielczości FullHD. Poza tym znajdziemy w nim 4-rdzeniowy procesor MediaTeka, 1 GB pamięci RAM, warstwę ochronną Gorilla Glass na ekranie, microHDMI oraz dwa głośniki stereo na przednim panelu. On ma być dostępny już w tym miesiącu za 199 dolarów w USA i 199 euro w Europie.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona