IFA2014: Acer Iconia Tab 8 W to ciekawy tablet za 150 euro!
Ważne

IFA 2014: Acer Iconia Tab 8 W to ciekawy tablet za 150 euro!

Dzisiaj już przy okazji prezentacji Toshiby Encore Mini pisałem Wam, że coraz częściej będziemy mogli na półkach sklepowych podziwiać bardzo tanie urządzenia, pracujące pod kontrolą Windowsa 8.1 w specjalnej wersji – with Bing. Acer również idzie tym trendem i pokazał tablet Iconia Tab 8 W, którego cena nie przekroczy 150 euro.

Nazwa Acer Iconia Tab 8 zapewne nie jest Wam obca, ponieważ to bardzo ciekawy model z Androidem. Wariant z W na końcu nie różni się tylko systemem, ale również praktycznie wszystkimi podzespołami. Iconia Tab 8 W to 8-calowy tablet z Windows 8.1 with Bing, którego rozdzielczość ekranu wynosi 1280 x 800 pikseli. Sercem tego urządzenia jest 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735G oraz 1 GB pamięci RAM. Znajdziemy w nim poza tym 32 GB pamięci wbudowanej, baterię wystarczającą na 8 godzin pracy oraz roczną subskrypcję Microsoft Office 365 Personal.

Na półki sklepowe ma trafić już w listopadzie, a jego cena to 149 dolarów dla USA i 150 euro dla Europy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona