IFA 2015: Poznajcie nowe Moto 360! | Tabletowo.pl

IFA 2015: Poznajcie nowe Moto 360!

Dołącz do dyskusji 0

Moto 360 pierwszej generacji nadal jest jednym z najładniejszych smartwatchy, jakie znajdziemy na rynku. Jednak od premiery tego zegarka minęło już sporo czasu, więc Amerykanie postanowili na IFA 2015 w Berlinie zaprezentować szerszej publiczności następców tego modelu. Czym różnią się względem siebie poszczególne warianty? Czy Motorola poprawiła największe bolączki poprzedniego produktu?

Moto 360 (2015) będzie dostępna w sprzedaży w dwóch różnych rozmiarach: 42 i 46 mm. Mniejsza wersja została stworzona z myślą o kobietach. Oczywiście całością zarządza Android Wear, który rozwija się już całkiem szybko i oferuje coraz to nowsze funkcje. Wiadome jest, że smartwatche będzie można dowolnie spersonalizować za pomocą Moto Maker. Liczba możliwych konfiguracji będzie ogromna (około 300) – do wyboru będą kolory koperty, paska czy też materiału (skóra czy metal), z jakiego ma zostać wykonany.

Wygląd Moto 360 (2015) naprawdę może się podobać. Ramki zostały zmniejszone, ale nadal widoczny jest niezbyt estetyczny czarny pasek pod ekranem – nie można ukryć, że konkurencja lepiej sobie radzi z umieszczeniem czujnika światła. Poza tym nie dowiedzieliśmy się, ile czasu ma pracować na jednym ładowaniu. Warto wspomnieć, że już rozpoczęła się ich przedsprzedaż. Ceny zaczynają się od 299 dolarów, a kończą na 429 dolarów. W Polsce najtańszy wariant ma kosztować 1299 złotych.

moto-360-1

Moto 360 Sport to propozycja dla osób aktywnych. Została wyposażona w ekran o zwiększonej czytelności w pełnym słońcu, a na liście wyposażenia pojawił się także GPS, przydatny podczas treningu. Sam design również uległ zmianie względem tradycyjnej „motki”. Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy, gdzie i za ile będzie można go nabyć.

moto-360-sport

Nowe Motorole Moto 360 zapowiadają się świetnie, ale z ich oceną musimy się wstrzymać do pierwszych recenzji. Na pewno te smartwatche mają szansę na sukces. Poprzednik przetarł drogę, a iPhone’y współpracują już z zegarkami, działającymi pod kontrolą Androida Wear, chociaż konkurencja nie śpi i również tworzy świetne wearables.

Co Wy byście wybrali: nowe Moto, Samsunga Gear S2 czy też Huawei Watch? A może inny inteligentny zegarek?

moto-360-2-gen

źródło: Motorola przez Wareable

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona