Icewind Dale: Enhanced Edition już dostępne w App Store | Tabletowo.pl

Icewind Dale: Enhanced Edition już dostępne w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowe wcielenie gry Icewind Dale: Enhanced Edition pojawiło się w sklepie Google Play pod koniec zeszłego miesiąca, budząc tym samym słuszną zazdrość wśród posiadaczy urządzeń firmy Apple. Na szczęście odpowiedzialne za grę studio Beamdog nie kazało im czekać zbyt długo.

Krótkie przypomnienie dla osób, które nie kojarzą wspomnianego tytułu: Icewind Dale: Enhanced Edition to odmłodzona wersja kultowego cRPG studia Black Isle, będącego jedną z najpopularniejszych produkcji osadzonych w świecie Zapomnianych Krain. Fabuła gry przenosi nas do tytułowej Doliny Lodowego Wichru, gdzie przyjdzie nam pokierować drużyną bohaterów przemierzających mroźne, nieprzyjazne tereny. Nowe wcielenie gry przynosi ze sobą nie tylko odświeżony interface użytkownika, lepiej przystosowany do ekranów dotykowych, ale też całą masę dodatków w postaci nowych przedmiotów, zaklęć, klas postaci, przygód i miejsc do odwiedzenia (w tym fragmentów wyciętych z pierwotnej wersji gry).

Gra Icewind Dale: Enhanced Edition dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (8,99 euro) i Google Play (27,63 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona