fot. Hykker, Wikipedia

Hykker Chrono 4 za 99 złotych w Biedronce. Tanio, ale czy warto?

Z moich obserwacji wynika, że osoby korzystające z inteligentnych zegarków i opasek najczęściej kierują się w stronę taniego Xiaomi Mi Banda lub droższych propozycji od np. Apple lub Samsunga. Rzadko widuję inne modele i nie wydaje mi się, aby był to przypadek. Tymczasem w Biedronce jest dostępny Hykker Chrono 4, który kosztuje mniej niż 100 złotych. 

Od dłuższego czasu w Biedronce możemy znaleźć tanią elektronikę, nie oznacza to jednak, że jest zła. Do tej pory było kilka naprawdę dobrych ofert między innymi na Xiaomi Redmi Note 5A.

Reklama

Hykker Chrono 4 to – jak już wiecie –  smartwatch. Producent wyposażył go w dotykowy i okrągły ekran o przekątnej 1,22 cala i rozdzielczości 240 x 240 pikseli. Warto też dodać, że jest to panel kolorowy. Co ciekawe, inteligenty zegarek współpracuje tylko i wyłącznie z urządzeniami, które pracują pod kontrolą Androida – komunikacja odbywa się za pośrednictwem modułu Bluetooth.

Smartwatch ma slot na kartę microSIM oraz microSD, a więc może działać niezależnie od smartfona. Z ciekawszych funkcji może się pochwalić aparatem fotograficznym i oczywiście monitorowaniem aktywności fizycznej.

Jeśli jesteście zainteresowani Hykkerem Chrono 4, to jest on dostępny w sprzedaży od 15.11.2018 do 19.12.2018 w sklepach Biedronka. Cena, jaką przyjdzie Wam zapłacić za ten inteligentny zegarek, wynosi 99 złotych.

Czy warto? Biorąc pod uwagę pochlebne opinie na temat poprzednika – Chrono 3 możliwe, że będzie to urządzenie warte rozważenia w swoim segmencie cenowym.

Źródło: Twitter @debianeq