Hybrydowy tablet Samsunga na CTIA? | Tabletowo.pl

Hybrydowy tablet Samsunga na CTIA?

Dołącz do dyskusji 0

Kilka godzin temu pojawił się w sieci teaser, na którym Samsung sugeruje, że „nadchodzi coś DUŻEGO, o czym pisaliśmy w tym wpisie. Zagraniczne redakcje zabawiły się w Sherlocka Holmesa i doszukały się drugiego dna w filmie, który pozornie nie ujawnia nic poza sylwetką nowego smartfonu. Jednak przyglądając się mu bliżej można dojść do wniosku, że za nią kryje się cień – podłużny, cienki i charakterystycznie wyprofilowany. Czyżby tablet? To możliwe, szczególnie gdy mottem całego wideo promocyjnego są słowa:

„In everyday life, some things just go better together”

Wiecie już do czego zmierzam? Stare określenie „razem raźniej” może znaleźć zastosowanie także w przypadku tajemniczego urządzenia kryjącego się za smartfonem Nexus Prime we wcześniej wspomnianym filmie. Podczas premiery rewelacyjnego tabletu Asus Padfone, wielu Czytelników i internautów na całym świecie pozytywnie wyrażało się o pomyśle tajwańskiego producenta, który polegał na ujednoliceniu działania i funkcjonalności telefonu komórkowego i tabletu internetowego. Z tego powodu przypuszczenie, jakoby Samsung pracował nad własnym tego typu urządzeniem, brzmi nie tylko ekscytująco, ale również bardzo prawdopodobnie. Android Ice Cream Sandwich, system, którego premiera będzie miała miejsce w tym samym czasie, wniesie całkowitą fuzję oprogramowania Google na wszystkich urządzeniach weń wyposażonych. Jest to kolejna przesłanka wskazująca na rychłą prezentację hybrydowego urządzenia łączącego w sobie cechy tabletu i smartfonu ze stajni Samsunga.

Jeżeli smartfon będzie nosił nazwę Nexus Prime, jak powinien zostać ochrzczony tablet? Podzielcie się swoimi propozycjami w komentarzach!

via SlashGear

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona