Hulajnoga elektryczna Motus Scooty Fit Lovers Edition, czyli dobre osiągi i atrakcyjne wzornictwo

Marka Motus, znana z dopracowanych hulajnóg elektrycznych, poinformowała o ostatnich osiągnięciach. Oferta została poszerzona o trzy nowe linie hulajnóg elektrycznych Scooty, a także ambasadorami marki zostali Fit Lovers, którzy na swoim kanale na YouTube zgromadzili już ponad 1,5 mln subskrybcji i są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim internecie.

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 Power

Motus Scooty 8.5 Power o mocy 350W to jedna z hulajnóg promowanych przez znaną parę Fit Lovers. Jedną z jej głównych zalet jest akumulator, który można szybko i prosto wyjąć, aby następnie go naładować. Jego pojemność wynosi 6400 mAh i zapewnia zasięg do około 30 km, pod warunkiem, że waga nie przekracza 55 kg. Osoby ważącej więcej muszą pogodzić się z mniejszym zasięgiem.

(fot. Motus)

Hulajnoga oferuje trzy podstawowe tryby pracy, które umożliwiają przemieszczanie się z określoną prędkością. Pierwszy eko, jak sama nazwa wskazuje nastawiony jest na „bardziej ekologiczną” jazdę, która powinna zapewnić dobry zasięg na akumulatorze. Warto mieć jednak na uwadze, że maksymalna prędkość ograniczona jest do 15 km/h. Dla osób, które preferują szybszą jazdę, przygotowane zostały dwa wyższe tryby – normal z maksymalną prędkością 20 km/h i sports, który pozwala na osiągnięcie do 25 km/h. Można też skorzystać z trybu 0 mode, który pozwala wprawić w ruch hulajnogę siłą własnych mięśni, po prostu się odpychając.

W hulajnodze elektrycznej Motus Sooty 8.5 Power został umieszczony czytelny wyświetlacz, który dostarcza najważniejszych informacji. Przedstawia on aktualną prędkość, a także stan naładowania akumulatorów.

(fot. Motus)

Scooty 8.5 Power posiada 8,5-calowe pompowane koła. Do hamowania służy skuteczny hamulec tarczowy, a także tylny hamulec awaryjny, który znajduje się w błotniku. Oczywiście można korzystać z systemu hamowania silnikiem.

Motus Scooty 8.5 Fit Lovers Edition i Power – ceny

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 w wersji Power dostępna jest w dużych sklepach z elektroniką za 1999 zł. Słabszą, chociaż wciąż naprawdę dobrą, wersję 250W można już znaleźć za 1499 zł.

źródło: materiały prasowe