Huawei Watch powoli zmierza na polskie półki sklepowe | Tabletowo.pl

Huawei Watch powoli zmierza na polskie półki sklepowe

Dołącz do dyskusji 0

Choć Huawei Watch poznaliśmy podczas targów MWC 2015 w Barcelonie na początku marca, dopiero pół roku później pojawiły pierwsze oferty przedsprzedażowe. Od września mijają jednak kolejne miesiące, a jak urządzenia tego nie było w sprzedaży w Polsce, tak wciąż nie ma… Wreszcie jednak pojawiło się światełko w tunelu.

Polski oddział Huawei poinformował, na razie dość ogólnie, że Huawei Watch trafi na półki sklepowe w naszym kraju jeszcze w tym miesiącu w cenie wynoszącej od 1500 do 2500 złotych w zależności od wersji.

Bardzo cieszy fakt, że osoby zainteresowane wejściem w posiadanie tego zegarka będą mogły go kupić przed świętami, ale z drugiej strony – szkoda, że musieliśmy na niego aż tak długo czekać. Gdy poznamy więcej szczegółów na temat dostępności i cen – na pewno damy znać.

Za wersję podstawową będziemy musieli zapłacić 1500 złotych – to dokładnie tyle, co za Samsunga Gear S2 w wersji zwykłej (zwanej też sportową). Gdybyśie stanęli przed dylematem – Huawei Watch czy Gear S2 od Samsunga, który zegarek byście wybrali? Wybór jest o tyle trudniejszy, że oba wyglądają zupełnie inaczej i oferują inny system – Watch działa w oparciu o Android Wear, natomiast Gear S2 – Tizen.

źródło: Huawei

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona