smartwatch Huawei Watch GT 2 Classic
Huawei Watch GT 2 Classic (fot. Huawei)

Nadal czekasz na zamówionego Huawei Watch GT 2? Spokojnie, jest lekki poślizg

Są opóźnienia w dostarczaniu zamówionych w przedsprzedaży zegarków Huawei Watch GT 2. Producent uspokaja.

Przedsprzedaż smartwatcha Huawei Watch GT 2 rozpoczęła się 14 października i trwała do 27 października włącznie. Od ubiegłego poniedziałku miała rozpocząć się wysyłka zegarków zamówionych przez pierwszych klientów, jednak pojawiły się pewne przeszkody.

Reklama

Dostajemy sygnał o opóźnieniach

Na naszej skrzynce mailowej pojawiła się wiadomość od zaniepokojonego kupca Huawei Watch GT 2, który stwierdził, że „bardzo dużo ludzi do tej pory nie dostało zegarka”, co rzeczywiście jest dziwną sprawą, biorąc pod uwagę, że od zamknięcia przedsprzedaży minął już dobry tydzień. Oczywiście problem nie dotyczy wszystkich zmówień na Watch GT 2, ale wystarczająco dużej liczby, by sprawą się zainteresować.

W takiej sytuacji zapytaliśmy polski oddział Huawei, co stoi za wspomnianymi opóźnieniami – wszak osoby, które wydały na sprzęt blisko 900 złotych chciałyby wiedzieć, kiedy go dostaną.

Huawei Watch GT 2

Zamówienia wkrótce dotrą do nabywców

Rzeczywiście, nastąpiło opóźnienie w dostawach, co poskutkowało poślizgiem w dystrybucji Watch GT 2. Huawei jest bardzo przykro z tego powodu, ale są też dobre wieści: dystrybutor zapewnia, że wysyłki ruszą zaraz po długim weekendzie (11. listopada).

Co prawda nikomu nie w smak czekać dodatkowych kilka dni na zamówiony towar, ale jak widać, czasem okoliczności płatają figle również tym firmom, które dotychczas nie miały żadnych problemów z wywiązaniem się z narzuconych wcześniej terminów. Takie rzeczy się zdarzają, również w handlu elektroniką, choć na szczęście nie są zbyt częste ani nie stanowią żadnej tradycji branżowej, jak na przykład bywa w szeroko pojętej budowlance.

Jeśli więc czekacie na Huawei Watch GT 2, wytrzymajcie jeszcze kilka dni. O tym, że warto, zapewne zdążyliście się już przekonać po lekturze naszej recenzji.

Huawei Watch GT2 – recenzja jednego z najlepszych smartwatchy na rynku

źródło: Huawei Polska
dzięki za sygnał, Andrzej!