Huawei stworzy klona Note 3 o nazwie Glory 3X Pro?

Huawei stworzy klona Note 3 o nazwie Glory 3X Pro?

Huawei Glory 3X Pro

Dzisiaj za sprawą phabletu Blu Life Pure XL pisałem Wam o tym, że wiele chińskim firm decyduje się na kopiowanie rozwiązań dużo większych od siebie producentów jak Samsung czy Apple. Okazuje się jednak, że nie dotyczy to tylko lokalnych producentów, a jeden z gigantów rynku, Huawei również zamierza nawiązać do koreańskiej firmy w nadchodzącym phablecie Glory 3X Pro.

Huawei Glory 3X Pro ma być ulepszoną wersją phabletu Glory 3X. Jak widzicie na zdjęciach zmiana głównie ma polegać na materiałach w wykończeniu urządzenia, które do złudzenia przypominają te użyte w Galaxy Note 3. Gdyby okazało się to prawdą byłoby to trochę dziwne zachowanie chińskiej firmy, która przecież nie jest lokalnym producentem i może spodziewać się pozwu od Koreańczyków.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Huawei Glory 3X Pro 2

Jeśli chodzi o specyfikację, to Huawei Glory 3X Pro ma być wyposażony w 5,5-calowy ekran FullHD (1080p), 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również prawdopodobnie 16 GB pamięci wbudowanej, 13-megapikselowey aparat główny oraz 5 mpix na przednim panelu. Cena tego phabletu ma wynieść 1699 yuanów, czyli trochę ponad 800 złotych.

Źródło