Blu Life Pure XL to bardzo mocny phablet za 399 dolarów

Blu Life Pure XL to bardzo mocny phablet za 399 dolarów

Tabletowo.pl Blu Life Pure XL to bardzo mocny phablet za 399 dolarów Android Chińskie Smartfony

Chińskie firmy są znane nie tylko z atrakcyjnej ceny do mocy swoich urządzeń, ale również kopiowania rozwiązań innych producentów. Faworytami są Samsung i Apple, które mają już dziesiątki swoich odpowiedników w chińskim wykonaniu. Jednak coraz częściej zdarza się sytuacja, w której te firmy produkują urządzenia niemal identyczne, jak inne smartfony czy phablety z Państwa Środka. Świetnym przykładem jest Blu Life Pure XL.

Blu Life Pure XL to niemal identyczna kopia Gionee Elife E7, który opisywaliśmy kilka miesięcy temu. Wyposażony on jest w 5,5-calowy ekran pokryty Corning Gorilla Glass 3 o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, Snapdragona 800 o taktowaniu 2,2 GHz oraz 16-megapikselowy aparat główny. Poza tym znajdziemy w nim również 8-megapikselowy aparat na przodzie urządzenia z autofokusem, baterie o pojemności 2500 mAh oraz Androida 4.2 Jelly Bean.

Wersja z 16 GB pamięci wbudowanej i 2 GB RAM została wyceniona na 349 dolarów, a wariant z 32 GB pamięci i 3 GB pamięci operacyjnej RAM, to wydatek rzędu 399 dolarów. Znaleźć je można na Amazonie w czerni oraz bieli, a kolejne kolory (niebieski i różowy) zostaną dodane w czerwcu. Jest to ciekawa oferta dla ludzi szukających phabletu z dużą mocą w atrakcyjnej cenie.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona