Ważne

Blu Life Pure XL to bardzo mocny phablet za 399 dolarów

Blu Life Pure XL

Chińskie firmy są znane nie tylko z atrakcyjnej ceny do mocy swoich urządzeń, ale również kopiowania rozwiązań innych producentów. Faworytami są Samsung i Apple, które mają już dziesiątki swoich odpowiedników w chińskim wykonaniu. Jednak coraz częściej zdarza się sytuacja, w której te firmy produkują urządzenia niemal identyczne, jak inne smartfony czy phablety z Państwa Środka. Świetnym przykładem jest Blu Life Pure XL.

Blu Life Pure XL to niemal identyczna kopia Gionee Elife E7, który opisywaliśmy kilka miesięcy temu. Wyposażony on jest w 5,5-calowy ekran pokryty Corning Gorilla Glass 3 o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, Snapdragona 800 o taktowaniu 2,2 GHz oraz 16-megapikselowy aparat główny. Poza tym znajdziemy w nim również 8-megapikselowy aparat na przodzie urządzenia z autofokusem, baterie o pojemności 2500 mAh oraz Androida 4.2 Jelly Bean.

Wersja z 16 GB pamięci wbudowanej i 2 GB RAM została wyceniona na 349 dolarów, a wariant z 32 GB pamięci i 3 GB pamięci operacyjnej RAM, to wydatek rzędu 399 dolarów. Znaleźć je można na Amazonie w czerni oraz bieli, a kolejne kolory (niebieski i różowy) zostaną dodane w czerwcu. Jest to ciekawa oferta dla ludzi szukających phabletu z dużą mocą w atrakcyjnej cenie.

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona