Smartfony Huawei w znacznie bardziej przystępnych cenach. Wybrane modele taniej w promocji | Tabletowo.pl

Smartfony Huawei w znacznie bardziej przystępnych cenach. Wybrane modele taniej w promocji

Dołącz do dyskusji 0

Zwykle, przymierzając się do kupna smartfona, staramy się to dogłębnie przemyśleć. Nikomu nie w smak przepłacanie za sprzęt, który gdzie indziej moglibyśmy dostać znacznie taniej. Czasem ceny sklepowe potrafią skutecznie zniechęcić, dlatego czekamy na promocje. Na przykład na takie, jak ta.

Wybrane smartfony Huawei doczekały się tymczasowych obniżek. Dzięki temu w renomowanych sklepach zapłacimy za nie od 80 do nawet 300 złotych mniej niż w regularnej sprzedaży.

Huawei P10 Lite

Szczęśliwie wśród urządzeń objętych promocją znajdują się urządzenia z różnych półek cenowych (nie ma to jak „promocje” na możliwie najdroższe smartfony roku ;) Jakie obniżki na nas czekają? W Komputroniku sytuacja wygląda następująco:

W takiej sytuacji warto przyjrzeć się powyższej ofercie nieco bliżej – ceny są konkurencyjne nawet dla niektórych „okazji życia” z popularnych serwisów aukcyjnych. Obecnie oprócz Komputronika, taką samą akcję prowadzą jeszcze RTV Euro AGD i x-kom.

dzięki gsmmaniak
zdjęcie tytułowe pochodzi z porównania Huawei P9 Lite z P9 Lite 2017

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona