Huawei P8 Lite

Huawei poszukuje testerów Androida 6.0 Marshmallow wśród użytkowników P8 Lite

Niespełna tydzień temu informowaliśmy Was o tym, że Huawei P8 i P8 Lite otrzymają Androida 6.0 Marshmallow jeszcze w tym kwartale. Jeśli posiadacie drugi z ww. modeli i z natury jesteście niecierpliwi – mam dla Was świetną wiadomość.

Polski oddział Huawei ogłosił właśnie, że poszukuje testerów nowej wersji oprogramowania. Jest jednak kilka warunków, które trzeba spełnić, aby móc się zgłosić. Przede wszystkim Wasz smartfon musi posiadać najnowszą kompilację softu, tj. ALE-21C432B170 (sprawdzić to można w Ustawieniach->System->Informacje o telefonie->Numer kompilacji). Jeśli tak jest, wystarczy, że wyślecie oba numery IMEI na adres e-mail [email protected]

Huawei P8 Lite Android 6.0 Marshmallow

Podobnie, jak podczas zapisów na testy Androida 5.1 Lollipop i tym razem trzeba się pospieszyć – tylko 100 osobom zostanie udostępniony do testów Android 6.0 Marshmallow. Gdy uda się Wam dołączyć do grona szczęśliwych testerów, Huawei radzi uprzednio utworzyć kopię zapasową, żeby po wgraniu aktualizacji przywrócić ustawienia fabryczne, a następnie przywrócić zrobioną wcześniej kopię zapasową.

Źródło: Huawei Mobile Poland