Huawei P9 na (podobno oficjalnych) renderach | Tabletowo.pl

Huawei P9 na (podobno oficjalnych) renderach

Dołącz do dyskusji 0

Niektóre plotki sugerują, że Huawei zaprezentuje P9 już 21 lutego, podczas targów MWC 2016 w Barcelonie. Pewniejsze jest jednak to, że zobaczymy wtedy MateBooka, zaś na flagowca przyjdzie nam poczekać do marca. Tymczasem do sieci wyciekły jego – podobno oficjalne, prasowe – rendery.

To, co na nich widać, jest z jednej strony zaskakujące, zaś z drugiej, biorąc pod uwagę wcześniejsze przecieki, mogliśmy się tego spodziewać. Mowa tu przede wszystkim o podwójnym aparacie wraz z laserowym autofokusem oraz podwójną, dwukolorową diodą doświetlającą LED. Poniżej umieszczono kwadratowy czytnik linii papilarnych – warto przypomnieć, że poprzednio sugerowano nam jego obecność pod wyświetlaczem.

Ogólny design nawiązuje do poprzednika, czyli P8, jednak nie da się nie zauważyć, że cała bryła została lekko zaoblona (podobnie, jak w LG G5) – zarówno dookoła, jak i same brzegi. Także tym razem nie zabrakło plastikowych wstawek, niezbędnych, aby sygnał radiowy mógł się swobodnie przemieszczać, a tym samym nie zakłócać pracy urządzenia.

Przy okazji dowiadujemy się, że Huawei P9 będzie oferowany w czterech wariantach kolorystycznych: białym, srebrno-czarnym, złotym oraz różowym.

Mówi się, że Huawei P9 może być dostępny w czterech wariantach (szczegóły pod linkiem). „Podstawowy” model ma zostać wyposażony natomiast m.in. w 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Kirin 950, 3 lub 4 GB RAM oraz system operacyjny Android 6.0 Marshmallow z nakładką EMUI w wersji 4.0

Źródło: MyDrivers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona