Huawei P20 Pro zostanie wzbogacony o nowe funkcje fotograficzne, m.in. automatyczny tryb super slow motion | Tabletowo.pl

Huawei P20 Pro zostanie wzbogacony o nowe funkcje fotograficzne, m.in. automatyczny tryb super slow motion

Dołącz do dyskusji 0

Chińskie smartfony można kochać, można też je nienawidzić. Trzeba jednak przyznać, że koncern Huawei wdarł się przebojem na rynek urządzeń mobilnych i z mało znanego producenta z Państwa Środka stał się gigantem na miarę Samsunga czy Apple. Ostatnie flagowce potwierdzają mocną pozycję rynkową Chińczyków. Wśród nich warto zaznaczyć ważną rolę modelu P20 Pro, który wyznacza nowe trendy w fotografii mobilnej.

Urządzenie to wyposażone zostało w aż trzy aparaty fotograficzne, co ma się przełożyć na wysoką jakość wykonywanych zdjęć oraz naprawę ciekawe funkcje fotograficzne. Jeśli jesteście ciekawi, jak Huawei P20 Pro wypada w tej kwestii w praktyce, to koniecznie sprawdźcie nasze fotograficzne porównanie.

Który flagowy smartfon robi najlepsze zdjęcia? Zaskoczenia raczej brak

Czas jednak przejść do sedna. Serwis phonearena.com wskazuje na to, że smartfon Huawei P20 Pro dzięki jednej z nadchodzących aktualizacji oprogramowania otrzyma dostęp do funkcji automatycznego nagrywania wideo trybu super slow motion w 960 klatkach na sekundę. Będzie to wygodne rozwiązanie, które w znaczący sposób wyręczy użytkownika w konieczności dopilnowania tego, by funkcja uruchomiona została w odpowiednim momencie.

Co ciekawe, wprowadzona zostanie jeszcze jedna, nieco mniej ważna zmiana w funkcjonowaniu aparatu modelu P20 Pro. Chodzi dokładniej o poprawiony interfejs funkcji zoom. Pod względem obsługi zostanie on zbliżony do Point Zoom, który oferuje LG V30. Przełożyć ma się to na jeszcze wygodniejszą obsługę aparatu w przypadku chińskiego flagowca.

Sporo wad, spośród których wiele można wybaczyć – recenzja Huawei P20 Pro po miesiącu użytkowania

Jak widać, Huawei chce w pełni wykorzystać potencjał aparatów zamontowanych na pokładzie smartfona P20 Pro. Warto w tym momencie wspomnieć, że Chińczycy dość często aktualizują ten model, za każdym razem wprowadzając jakieś ciekawe, nowe funkcje. To bardzo mądre działania. Użytkownicy zawsze chętnie decydują się na zakup urządzenia, które może liczyć na bieżące wsparcie ze strony producenta. Huawei P20 Pro to bez wątpienia świetny smartfon, który może bez kompleksów rywalizować z Samsungiem Galaxy S9+. Czy częste aktualizacje przełożą się na dobre wyniki sprzedaży tego urządzenia? Czas pokaże.

A czy Wy korzystacie z tej słuchawki lub zamierzacie ją kupić w niedalekiej przyszłości?

Źródło: phonearena.com

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona