150 osób będzie mogło przetestować Huawei P20 Lite. Jak zostać jedną z nich i gdzie jest haczyk? | Tabletowo.pl

150 osób będzie mogło przetestować Huawei P20 Lite. Jak zostać jedną z nich i gdzie jest haczyk?

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnich kilkunastu dniach trudno było nie zauważyć wzmożonej obecności marki Huawei w mediach. Niewątpliwie premiery topowych modeli P20 i P20 Pro w ofertach rynkowej i operatorskich miały z tym wiele wspólnego. Na tym jednak nie koniec, gdyż Huawei wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów (i gra na nosie przeciwnikom), oferując zabawę pod hasłem…

„Uwolnij swoje prawdziwe Ja”

Za tym zdaniem kryje się możliwość wzięcia udziału w zabawie/kampanii/konkursie*, w którym stawką jest zostanie jednym z ambasadorów marki Huawei. Poszukiwanych jest 150 osób, z których każda będzie mogła – poza ładnym tytułem – uzyskać przedpremierowy dostęp do modelu P20 Lite.

Huawei P20 Lite

Oczywiście w tej zabawie jest i część obowiązkowa – producent udostępniając P20 Lite oczekuje od swoich ambasadorów informacji zwrotnych, czyli możliwie szerokiego podzielenia się wrażeniami z użytkowania na blogu kampanii i w mediach społecznościowych. Szczególny nacisk w testach ma być położony na możliwości fotograficzne i multimedialne tego modelu – aby urozmaicić zabawę do każdego testowego egzemplarza dołączony będzie selfie stick Huawei AF 15. Zabawa w mediach społecznościowych ma być promowana oficjalnym hashtagiem #p20liteinsiders.

Haczyk to, czy okazja?

Po wstępnej selekcji zgłoszonych kandydatów do dalszej części kampanii wybranych zostanie 150 osób. Chętni będą musieli wpłacić 800 złotych depozytu – i to właśnie jest ten haczyk. Ale to także okazja – gdyż po zakończonym teście testujący może odesłać smartfona i odzyskać depozyt. Może, ale… nie musi. Częścią kampanii jest możliwość pozostawienia sobie Huawei P20 Lite do własnego użytku, właśnie za owe 800 złotych depozytu. Egzemplarze recenzenckie co prawda nie mogą być dalej odsprzedane, jednak – jak przypuszczam – chętnych do wejścia w posiadanie tego modelu w cenie niższej od handlowej o 400–500 złotych i tak nie zabraknie ;) Szczególnie, że sprzęt jest objęty normalną gwarancją.

Wszystkie szczegóły, regulamin i formularz rejestracji do kampanii promocyjnej „Uwolnij swoje prawdziwe JA” można znaleźć na >stronie The Insiders<.

*niepotrzebne skreślić, albo… i nie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona