Huawei P10 może mieć obustronnie zakrzywiony wyświetlacz i oferować bezprzewodowe ładowanie | Tabletowo.pl

Huawei P10 może mieć obustronnie zakrzywiony wyświetlacz i oferować bezprzewodowe ładowanie

Dołącz do dyskusji 0

Huawei P10 nie daje o sobie zapomnieć. Nowe przecieki na jego temat pojawiają się regularnie, choć na pewno nie tak często, jak te, dotyczące Galaxy S8 czy przyszłorocznych iPhone’ów. Powoli więc „budujemy” sobie w wyobraźni obraz kolejnego flagowca Huawei, a teraz możemy „uzupełnić” go o kilka nowych informacji.

Przede wszystkim, co bez wątpienia będzie rzucać się w oczy już od pierwszego kontaktu z urządzeniem, producent zdecydował się na zastosowanie obustronnie zakrzywionego wyświetlacza. Nieco poniżej znajduje się z kolei czytnik linii papilarnych. Brzmi znajomo? Na pewno. Coś takiego oferuje bowiem już Mate 9 Pro i Mate 9 Porsche Design. Wygląda więc na to, że Huawei zamierza dalej iść tą drogą – zwłaszcza, że wiele przyszłorocznych flagowców dostanie taki ekran, a Chińczycy nie mogą sobie pozwolić, aby zostać w tyle.

Obustronnie zakrzywiony wyświetlacz to jednak nie jedyny „bajer”, jaki zaoferuje Huawei P10. Źródło z Chin donosi także, że high-enda będzie można ładować również bezprzewodowo. Biorąc pod uwagę fakt, że metalowa obudowa to utrudnia, jest opcja, że Huawei w przyszłym roku postawi na szkło (lub inny materiał).

Jak do każdego przecieku, tak i do tego należy podchodzić na chłodno, choć – jak podaje serwis źródłowy – jego autor cieszy się poważaniem i dobrą renomą. Ja muszę mu wierzyć na słowo, ponieważ nie bardzo kojarzę tego użytkownika.

Źródło: Weibo przez Playfuldroid!, PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona