Huawei P10 może dostępny być również w wersji z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem | Tabletowo.pl

Huawei P10 może dostępny być również w wersji z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem

Dołącz do dyskusji 0

No i nie musieliśmy długo czekać, aby pojawił się kolejny przeciek na temat Huawei P10. Tak samo, jak w przypadku ostatnich, dotyczy on potencjalnego wyglądu urządzenia. Jednak to, co widzimy na najnowszych projektach, dość mocno różni się od tego, na co patrzyliśmy jeszcze choćby wczoraj.

Większość dotychczasowych przecieków na temat Huawei P10 „zgadzała się” ze sobą – smartfon miał mieć czytnik linii papilarnych na panelu przednim. Ale nie miał to być skaner pojemnościowy, a taki, który wykorzystuje ultradźwięki. Dzięki temu front smartfona mógłby zostać pokryty jednolitą taflą szkła.

Najnowszy przeciek „burzy” jednak tę koncepcję, którą tak starannie „budowaliśmy” przez kilkanaście ostatnich tygodni. Według grafiki, opublikowanej w chińskim serwisie społecznościowym Weibo, Huawei P10 zostanie wyposażony w płaski lub obustronnie zakrzywiony wyświetlacz o identycznej samej przekątnej.

Wątpliwości budzi jednak fakt, że pod ekranem znalazł się fizyczny klawisz Home, a na pleckach osobno czytnik linii papilarnych. Takie posunięcie jest więcej niż nieprawdopodobne, a to mogłoby podważać wiarygodność opublikowanej w Weibo grafiki.

Z drugiej strony, ostatnio w sieci pojawił się render, sugerujący, że właśnie tak będzie wyglądał tył Huawei P10. Mamy więc dwie koncepcje. Problem w tym, że każdą z nich „potwierdza” coraz więcej przecieków. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to wyjaśni.

Huawei P10 lub P10 Plus

Źródło: Weibo przez AndroidPure

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona