Huawei na targach MWC zaprezentuje również 5,5-calową wersję Mate 7? | Tabletowo.pl

Huawei na targach MWC zaprezentuje również 5,5-calową wersję Mate 7?

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie Kasia recenzowała dla Was dwa produkty chińskiej firmy Huawei, Mate 7 oraz Honor 6. Mi bardziej do gustu przypadł pierwszy z nich. Jeśli Wam również, ale 6 cali jest barierą nie do przeskoczenia, to zapewne spodoba Wam się informacja, że na targach MWC możemy zobaczyć mniejszą wersję Mate 7.

W ostatnim czasie trafia do nas coraz więcej informacji o Huawei, co jest też wynikiem świetnej sprzedaży ich produktów w zeszłym roku. Teraz chińska firma jest wyraźnie na fali i regularnie pojawiają się plotki, jak chociażby te o targach MWC czy mającym tam zadebiutować P8. Kolejne mówią o mniejszej wersji Mate 7.

Na targach MWC w Barcelonie ma zostać pokazany Mate 8, P8 oraz kilka tabletów, ale oprócz nich możemy także zobaczyć Mate 7 Compact. Według przecieków będzie on mieć 5,5-calowy ekran. Jednak możemy się domyślić, że znajdziemy w nim również rozdzielczość Full HD, procesor Kirin 925, 13-megapikselowy aparat oraz 2 lub 3 GB pamięci RAM. Jeśli te wszystkie plotki się potwierdzą, Chińczycy zaprezentują kilka niewątpliwie mocnych urządzeń.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona