Huawei MediaPad X2 w europejskiej przedsprzedaży za 399 euro

Huawei MediaPad X2 w europejskiej przedsprzedaży za 399 euro

Wśród najciekawszych nowości zaprezentowanych na targach MWC 2015, obok między innymi Samsunga Galaxy S6 i wersji S6 Edge, według mnie warto wymieniać Huawei MediaPad X2. Urządzenie to dobitnie pokazuje jakie zmiany (pozytywne) zachodzą aktualnie w firmie Huawei. Muszę przyznać, że sama byłam bardzo ciekawa, na jaką kwotę sprzęt ten zostanie wyceniony. Moja ciekawość została zaspokojona.

Huawei MediaPad X2 to 7-calowy tablet, który przez samego producenta określany jest mianem tabletofononu. Wszystko za sprawą kompaktowych, jak na tą przekątną, wymiarów oraz możliwości wykonywania połączeń telefonicznych. Urządzenie świetnie wygląda i oferuje naprawdę dobre parametry techniczne. Nic zatem dziwnego, że sprawiło na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie na MWC:

Niestety, jak to zazwyczaj bywa, Huawei podczas premiery nie ujawnił ceny swojego najnowszego produktu. Kilka dni temu miała miejsce chińska premiera, podczas której poznaliśmy tamtejsze ceny modelu. Dziś jednak MediaPad X2 pojawił się w przedsprzedaży w dwóch bardziej nam bliskich źródłach: na niemieckim i włoskim Amazonie. W obu dostępny jest w cenie wynoszącej 399 euro.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Co ciekawe jednak, Amazon.it oferuje póki co oferuje wyłącznie wersję z 16GB – właśnie za 399 euro, natomiast na Amazon.de w tej cenie widnieje wersja z 32GB, natomiast wersja z 16GB kosztuje tam 349 euro.

Jaka będzie polska cena Huawei MediaPad X2 i kiedy trafi do sprzedaży? Niestety, tego nie jestem Wam w stanie teraz powiedzieć.

Huawei-MediaPad-X2-7-Inch-Not-Tablet-Up-for-Pre-Order-for-400euro