Huawei MediaPad wkrótce w sprzedaży. Kiedy w Polsce? - Tabletowo.pl
Ważne

Huawei MediaPad wkrótce w sprzedaży. Kiedy w Polsce?

Tabletowo.pl Huawei MediaPad wkrótce w sprzedaży. Kiedy w Polsce? Nowości

Jakiś czas przed wakacjami, jako pierwsza redakcja w Polsce, przedstawiliśmy Wam recenzję tabletu Huawei Ideos S7 Slim, który zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Na początku września na polskim rynku pojawił się ten model, niemniej jednak z wielką niecierpliwością czekamy na kolejne urządzenie Huawei, którym jest Huawei MediaPad – pierwszy tablet producenta pracujący w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb.

Początkowo planowano rynkową premierę Huawei MediaPad na sierpień – terminu tego jednak nie udało się dotrzymać. Ostatecznie urządzenie trafi do sprzedaży w październiku w… Malezji. Przed końcem bieżącego roku, czyli pewnie w okresie przedświątecznym, pojawi się także w USA, Chinach, Hong Kongu i w Tajlandii. Co z Polską?

Jakiś czas temu dowiadywaliśmy się od polskiego oddziału Huawei. Niestety, odpowiedź nie była satysfakcjonująca. Wiemy bowiem, iż Huawei MediaPad w Polsce pojawi się dopiero w przyszłym roku (cytując przedstawiciela producenta: na pewno nie będzie dostępny przed okresem świątecznym).

Jaka będzie cena Huawei MediaPad? Tablet pojawił się w przedsprzedaży w Singapurze w cenie wynoszącej (po przeliczeniu z lokalnej waluty) – ok. 473 dolary.

Warto przypomnieć parametry techniczne modelu. Został bowiem wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz, 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 3G, aparat 5 Mpix, kamerke 1.3 Mpix, WiFi, Bluetooth, 8GB pamięci oraz slot kart microSD.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona