Huawei MediaPad jako Huawei 4G wkrótce w T-Mobile - Tabletowo.pl

Huawei MediaPad jako Huawei 4G wkrótce w T-Mobile

Tabletowo.pl Huawei MediaPad jako Huawei 4G wkrótce w T-Mobile Nowości Plotki / Przecieki

Jakiś czas temu Huawei MediaPad pojawił się w przedsprzedaży w Singapurze, a teraz wiele wskazuje, że w końcu zadebiutuje w USA. TmoNews donosi, że w ofercie amerykańskiej sieci T-Mobile ma się niebawem pojawić ten tablet jako Huawei 4G. Wciąż jednak nie możemy się doczekać jego premiery w Polsce… Ale to, jak już wiemy, dopiero na początku przyszłego roku (cytując przedstawiciela producenta: na pewno nie będzie dostępny przed okresem świątecznym).

Wracając jednak do T-Mobile. Spekuluje się, że Huawei 4G ma być dostępny w cenie 200 dolarów, ALE z dwuletnią umową z operatorem. A to oznacza, że w sprzedaży detalicznej cena urządzenia będzie sporo wyższa (w Singapurze w przedsprzedaży dostępny jest za ok. 473 dolary).

I teraz pewnie pojawi się sporo głosów, że jest to ponad dwa razy więcej niż kosztuje Amazon Kindle Fire. Zgoda. Trzeba jednak pamiętać, że Huawei MediaPad, poza 7-calowym ekranem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz dwurdzeniowego procesora o taktowaniu 1,2GHz, oferuje także wyjście HDMI, aparat 5 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix, 3G, Bluetooth, slot kart microSD oraz GPS, a całość pracuje w oparciu o Androida Honeycomb 3.2.

Musimy poczekać na ujawnienie oficjalnej ceny Huawei MediaPad, by ostatecznie wygłaszać jakiekolwiek sądy na jej temat. Mamy nadzieję, że poznamy ją już w ciągu najbliższych tygodni.

Tabletowo.pl Huawei MediaPad jako Huawei 4G wkrótce w T-Mobile Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona