Huawei MediaPad 10 FHD debiutuje w Niemczech - Tabletowo.pl
Ważne

Huawei MediaPad 10 FHD debiutuje w Niemczech

Tabletowo.pl Huawei MediaPad 10 FHD debiutuje w Niemczech Nowości

Huawei MediaPad 10 FHD… Urządzenie to jednoznacznie kojarzy mi się z targami MWC 2012 w Barcelonie i dość komiczną scenką na stoisku producenta. W momencie, w którym podeszliśmy z Jarkiem do Huawei, poszła plotka (ostatecznie zdementowana), że ktoś ukradł jeden z wystawionych tabletów – zamieszania było co niemiara. Ale nie o tym miał być ten news.

Prezentacja wspomnianego tabletu miała miejsce w lutym. Początkowo do sprzedaży miał trafić w drugim kwartale 2012 roku (najczęściej pojawiały się wzmianki o czerwcu). Później jego rynkowy debiut był wielokrotnie przesuwany: a to na sierpień, a to na październik… Mamy początek listopada i wreszcie Huawei MediaPad 10 FHD debiutuje na półkach sklepowych. Na razie w Niemczech za pośrednictwem Amazon.de.

Tablet Huawei MediaPad 10, wyceniony na 430 euro, pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich (ciekawe co z aktualizacją do Androida 4.1, nie wspominając już o Androidzie 4.2…), a jego jednostką centralną jest czterordzeniowy procesor K3 o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Na jego pokładzie znajdziemy między innymi 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 8GB pamięci oraz aparat 8 Mpix.

Warto przypomnieć, że firma Huawei miała plan sprzedania 3 milionów tabletów w 2012 roku. Ciekawe czy uda się go zrealizować…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona