Czterordzeniowy Huawei MediaPad 10 FHD za 385 euro w sierpniu - Tabletowo.pl
Ważne

Czterordzeniowy Huawei MediaPad 10 FHD za 385 euro w sierpniu

Tabletowo.pl Czterordzeniowy Huawei MediaPad 10 FHD za 385 euro w sierpniu Chińskie Nowości

Jeżeli od dłuższego czasu interesujecie się tabletem Huawei MediaPad 10 FHD, mam dla Was dobrą wiadomość. Jan donosi serwis Tablet-News, w sierpniu urządzenie pojawi się na rynkach amerykańskim i europejskim, a jego cena będzie wynosić odpowiednio 471 dolarów i 385 euro. Informacja ta pochodzi z portalu Sina Weibo, chińskiego odpowiednika Twittera, i została opublikowana przez rzecznika Huawei.

Huawei MediaPad 10 FHD to interesujący tablet, którego premiera miała miejsce podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie. Jego specyfikacja obejmuje 10,1-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czyli FHD, czterordzeniowy procesor K3 1,5GHz, 2GB RAM, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, aparat fotograficzny 8 Mpix, kamerę internetową 1,3 Mpix, wbudowany modem 3G/LTE, akumulator 6400 mAh pozwalający na 8-9 godzin ciągłego odtwarzania wideo w wysokiej rozdzielczości oraz elegancką obudowę o grubości 8,8 mm i wadze 589 gramów.

Zaryzykuję stwierdzenie, że Huawei MediaPad 10 FHD jest najlepszym czterordzeniowym tabletem na rynku, przynajmniej teoretycznie. 2GB pamięci operacyjnej RAM, ekran FHD i procesor 1,5GHz dają mu przewagę nad produktami konkurencji i są wystarczające, by zagwarantować komfortową pracę. Dodatkowo, cena 385 euro jest bardzo atrakcyjna i powinna zapewnić MediaPadowi 10 FHD sukces.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona