Huawei Mate 9 na jeszcze jednym zdjęciu – jednak tak będzie wyglądał? | Tabletowo.pl

Huawei Mate 9 na jeszcze jednym zdjęciu – jednak tak będzie wyglądał?

Dołącz do dyskusji 0

Huawei Mate 9 będzie wyglądał tak (opcja nr 1), a może tak (opcja nr 2), albo i tak (opcja nr 3). Jak widać, możliwości jest wiele i sprawa wciąż pozostaje nierozstrzygnięta. Nie zatrzymuje to jednak lawiny spekulacji na ten temat – w sieci pojawiły się nowe zdjęcia i one również rzekomo przedstawiają nadchodzącą nowość.

Niestety, smartfon opakowany jest dość szczelnie w etui, przez co nie wszystko możemy zobaczyć. Cały czas jednak rozchodzi się o jego tył, a konkretniej okolice aparatu głównego. Jak wspomniałem, „pomysłów” na ten obszar jest wiele. Ale to, co uchwycono na powyższych zdjęciach, już raz pojawiło się przez naszymi oczami, tylko w innej wersji kolorystycznej.

Huawei Mate 9 dual camera setup podwójny aparat główny

Niektórzy twierdzą, obok podwójnego aparatu w Huawei Mate 9, podobnie, jak ma to miejsce w przypadku Huawei P9 i P9 Plus, producent również umieści logo Leica. Jak na razie jednak nie jest pewne, czy niemiecka marka miała jakikolwiek wkład w doskonalenie możliwości fotograficznych nadchodzącego flagowca.

Zapewne nie jest to ostatni przeciek na temat Huawei Mate 9. Zwłaszcza, że jego premiera zaplanowana jest dopiero na 3 listopada. Pozostał do niej więc jeszcze miesiąc, a to wystarczająco dużo czasu, żeby pojawiło się co najmniej kilka (albo i kilkanaście) nowych doniesień.

Źródło: Playfuldroid!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona