Masz Huawei Mate 10 Lite? Możesz jeszcze dołączyć do beta testów Androida Oreo i EMUI 8 | Tabletowo.pl

Masz Huawei Mate 10 Lite? Możesz jeszcze dołączyć do beta testów Androida Oreo i EMUI 8

Dołącz do dyskusji 0

Największe różnice między wersjami Androida odczuwają zapewne ci, którzy mają smartfony działające na czystym systemie, ale i nakładki potrafią czasem się mocno zmienić. Jeśli nie możecie doczekać się Androida Oreo i EMUI 8 na swoje Mate’y 10 Lite, można zastosować półśrodek w postaci dołączenia do grupy testerów nowej edycji systemu.

Niektórzy szczęśliwcy mogą instalować sobie już wersję beta Androida P, ale nie na urządzeniach od Huawei. Niektóre modele tego producenta wciąż czekają na Androida Oreo, więc w ich wypadku nawet nie marzy się o zielonym robociku z „P” w nazwie.

Tempo wydawania kolejnych aktualizacji uzależnione jest od różnych czynników. W wypadku Huawei polityka aktualizacji jest taka, że producent lubi wcześniej udostępnić testową wersję nowego systemu dla grupy ochotników. Tak jest też w wypadku Androida Oreo na model Mate 10 Lite. Jeden z naszych Czytelników zasygnalizował, że istnieje możliwość dołączenia do grona beta testerów, i może to uczynić jeszcze około 100 osób.

Jeśli więc lubimy nowe rzeczy, pasjami czytamy o innowacjach w Androidzie i tylko przebieramy nóżkami za aktualizacjami dla naszego smartfona, może warto dołączyć do grona testerów Oreo i EMUI.

Odpowiednią aplikację możemy pobrać ze strony supportu Huawei. Wystarczy ją zainstalować, zalogować się w niej i już można zapisać się na testy. Jak powiedział nam Konrad, im szybciej uzbiera się wymagana liczba osób, tym szybciej beta Androida Oreo wystartuje. Może więc warto pomóc?

Konrad, dzięki za cynk!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona