Huawei kusi wirtuozerskim wideo promującym tablet MediaPad 10 FHD | Tabletowo.pl

Huawei kusi wirtuozerskim wideo promującym tablet MediaPad 10 FHD

Dołącz do dyskusji 0

Ponieważ tablet MediaPad 10 FHD już wkrótce zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych i Europie, Huawei uruchomił syczącą i buchającą dymem machinę zwaną kampanią reklamową. O ile w przypadku konkurencyjnych produktów filmy promocyjne były „tylko w porządku” i zawierały solidną dawkę informacyjną, tak wideo reklamujące MediaPada 10 FHD ma w sobie coś wyjątkowo majestatycznego. Oprócz wspaniałej formy artystycznej (te unoszące się srebrne płatki kwiatów naprawdę robią wrażenie na wrażliwej na piękno części mojej duszy), uchyla rąbka tajemnicy na temat niektórych funkcji tabletu. Dowiadujemy się z niego, że urządzenie będzie dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym, oraz – zgodnie z moim pierwotnym przypuszczeniem – będzie można dokupić doń stację dokującą z klawiaturą, która nie tylko zamieni go w laptopopodobną hybrydę, ale także przedłuży czas pracy na baterii i doda kilka złącz.

Jeżeli jeszcze nie wiecie, czym jest Huawei MediaPad 10 FHD, spieszę z niezbędnym wytłumaczeniem. To tablet, który na rynku europejskim pojawi się w sierpniu w cenie 385 euro. jego specyfikacja obejmuje 10,1-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy procesor K3 1,5GHz, 2GB RAM, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, aparat fotograficzny 8 Mpix, kamerę internetową 1,3 Mpix, wbudowany modem 3G/LTE oraz akumulator 6400 mAh pozwalający na dziewięć godzin pracy.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona