Huawei Honor X1 iQiyi wyceniony na 323 dolary | Tabletowo.pl

Huawei Honor X1 iQiyi wyceniony na 323 dolary

Dołącz do dyskusji 0

Urządzenie firmy znanej w Polsce głównie z modemów do obsługi mobilnego Internetu łączy w sobie 7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 4-rdzeniowy procesor K910, 2 GB RAM-u i 16 GB przestrzeni na dane. Posiada także 13-megapikselową kamerę z obiektywem szerokokątnym oraz 5-megapikselową jednostką do robienia sobie selfie.

Honor2

W środku znajdziemy także średnią baterię o pojemności 5000 mAh. Pamięć możemy rozszerzyć kartami microSD, a z Internetem, oprócz WiFi i 3G, możemy połączyć się także za pomocą modemu LTE.

Procesor, który wydaje się być zagadką – przynajmniej z nazwy – to 1,7 GHz jednostka z czterema rdzeniami stworzona przez Huawei. Z tego urządzenia będzie można także zadzwonić, podobnie jak ze zwykłego telefonu komórkowego. Jest to zatem jednostka bardzo podobna do Samsunga Galaxy TabQ – który nie wiadomo czym jest – mocno przerośniętym phabletem, czy już tabletem z funkcjami telefonu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona