HTC z kolejnym flagowcem? Czy One M8 Eye ma sens? | Tabletowo.pl

HTC z kolejnym flagowcem? Czy One M8 Eye ma sens?

Dołącz do dyskusji 0

Ile może jedna firma pokazać flagowców w ciągu roku? Gdy Sony powiedziało, że flagowiec będzie co pół roku, to na początku wszyscy pukali się w głowę. Co jednak powiecie o HTC, które w tym roku wypuściło już 4 flagowce, a zbliża się następny! Czy HTC One M8 Eye ma jeszcze jakikolwiek sens?

O sensie wypuszczania kolejnego flagowego produktu przez HTC zastanawiałem się już przy premierze HTC Butterfly 2. Moim zdaniem lepszą strategią byłoby zaprezentowanie jednej topowej serii na całym świecie, ale taki ruch też jest zrozumiały. Jednak teraz według przecieków ma pojawić się HTC One M8 Eye. Będzie to wtedy 5 flagowiec, ponieważ na rynku są też dostępne HTC One M8, HTC One M8 for Windows oraz HTC One E8.

HTC One M8 Eye to według przecieków ma być flagowiec, który od M8 będzie się różnić wielkością ekranu (5,2 cala) oraz aparatem. Ma on mieć 13 megapikseli i również wykorzystywać technologię Duo Camera. Jest to innowacja, na którą czeka większość fanów tajwańskiej firmy, ale powinna ona zostać wprowadzone już kilka miesięcy temu. Poza tym ma pojawić się również telefon EYE z 8-megapikselowym aparatem, który będzie idealny do selfie.

HTC ma dobre i przemyślane produkty, jak M8 for Windows, E8 oraz Desire 820, jednak nadal w wielu ich decyzjach nie widać większego sensu. Nie wiem kiedy to się zmieni, ale bez tego nie wróże im powrotu na szczyt.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona