Co HTC dorzuca do nowego U12+ w przedsprzedaży? Kindle’a. Dla moli książkowych jak znalazł | Tabletowo.pl

Co HTC dorzuca do nowego U12+ w przedsprzedaży? Kindle’a. Dla moli książkowych jak znalazł

Dołącz do dyskusji 0

HTC postanowiło wrzucić w jeden smartfon wszystko, co zdaniem firmy najlepsze. Jest duży ekran, są najmocniejsze podzespoły, obiecujący aparat, unikatowy system ściskalnych ramek i wodoodporność. Żeby jednak zachęcić potencjalnych klientów do jego zakupu, potrzeba jeszcze kilku rzeczy: dobrej ceny i praktycznego gadżetu dostępnego w przedsprzedaży. U HTC ma on postać czytnika Kindle Paperwhite 3.

W przypadku gratisów w przedsprzedaży smartfonów zastanawiamy się zwykle nad dwoma lub trzema rzeczami: czy dodatkowy gadżet będzie nam przydatny, a jeśli nie, to czy jego odsprzedaż będzie dla nas korzystna. Ewentualnie nad tym, czy ktoś z naszych bliskich lub przyjaciół ucieszyłby się z prezentu w postaci urządzenia, które dostaliśmy w pakiecie z telefonem.

Oczywiście są przedsprzedaże mniej lub bardziej charakterystyczne, gdyż jeden producent dorzuci do nowego flagowca konsolę, drugi telewizor, a trzeci „tylko” słuchawki. Łatwo w takiej sytuacji o porównania, jednak ważna jest również startowa cena urządzenia.

W wypadku HTC U12+ musimy zmierzyć się z wydatkiem 3499 złotych. W tej cenie dostajemy wyposażonego w niemal wszystko, co się da, flagowego smartfona (właściwie brakuje tylko bezprzewodowego ładowania), wzbogaconego o niespotykane we innych smartfonach funkcje – na przykład technologię Edge Sense.

Zestaw przedsprzedażowy zawiera również czytnik e-booków. Kindle Paperwhite 3 to sprzęt, z którego z pewnością ucieszą się ludzie określający się jako mole książkowe, i jednocześnie nie mający wcześniej okazji lub odkładający w czasie zakup Kindle’a. Tego typu inwestycja wymaga nieco zasobów, gdyż nowy Paperwhite 3 kosztuje zwykle w okolicach 500 złotych. Gdyby chcieć go sprzedać (a jest to wersja bez reklam, przed długi czas niedostępna w Polsce), to można łatwo obniżyć koszt zakupu HTC U12+.

Ponadto, dla członków Klubu HTC, cena nowego flagowca jest niższa. Mogą oni zakupić go już za 3150 złotych.

Przedsprzedaż HTC U12+ w wersjach kolorystycznych Translucent Blue i Ceramic Black rusza już teraz na stronie htc.com, jednak na razie bez gratisu w postaci Kindle’a. Ten będzie dodawany do urządzenia od 4 czerwca 2018 roku. Taki sam prezent dostaniemy, jeśli zaopatrzymy się we flagowca HTC u operatorów. Regularna sprzedaż smartfonu w sklepach rozpocznie się w połowie czerwca.

Zastanawiam się, czy czytnik e-booków w gratisie podczas przedsprzedaży to dobry pomysł. To na pewno fajna rzecz, tylko czy pomoże HTC?

HTC U12+ – ulepszone Edge Sense to coś, co mnie przekonuje. Pierwsze wrażenia

dzięki Kasi :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona