HTC U11 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej od teraz do kupienia również w Polsce | Tabletowo.pl

HTC U11 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej od teraz do kupienia również w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Kiedy HTC prezentowało HTC U11 zapowiedziało, że wersja z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej pojawi się na rynku, ale trafi do sprzedaży wyłącznie na wybranych rynkach, ale nie w Europie. W tzw. międzyczasie musiały jednak zajść jakieś zmiany, ponieważ model ten przywędrował właśnie na Stary Kontynent. Ba, do samej Polski również! Chcecie wiedzieć, ile trzeba za niego zapłacić?

Zanim Wam to jednak powiem przypomnę, że HTC U11 z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej kosztował u nas na start 3249 złotych. W sumie cały czas tyle trzeba za niego zapłacić na oficjalnej stronie producenta, ale w sklepach z elektroniką sprzedają go za nieco mniej, bo już nawet za 3049 złotych, a więc dwie stówki taniej.

Teraz jednak chętni na HTC U11 będą mieli spory dylemat, ponieważ w Polsce pojawiła się właśnie wersja z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. I o ile to drugie nie wszystkim zrobi różnicę (smartfon obsługuje bowiem karty microSD), tak pierwsze z całą pewnością nie pozostanie bez wpływu na szeroko pojęty user experience. Pytanie tylko, czy każdy zechce dopłacić, aby zyskać dodatkowe 2 GB RAM.

Na oficjalnej stronie HTC model w „wyższej” konfiguracji kosztuje bowiem 3449 złotych, czyli o 200 złotych więcej niż wersja podstawowa (oczywiście w tym samym miejscu, bo porównując z innymi są to już cztery stówki). Mimo wszystko uważam to za uczciwą ofertę, ponieważ w przypadku Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge różnica w oficjalnej cenie pomiędzy poszczególnymi modelami wynosiła 400 złotych. Tu mamy połowę tej kwoty, co jest nawet w sumie dość zabawne, bo przecież to w końcu HTC.

Z czasem HTC U11 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej na pewno pojawi się jednak również w ofercie sklepów z elektroniką i niewykluczone, że tam cena będzie nieco niższa. Na razie chętni mogą wyłącznie rezerwować smartfon w takiej konfiguracji na oficjalnej stronie HTC.

Kto się skusi?

Polecamy również:

Recenzja HTC U11 – Edge Sense to bajer, ale ten aparat…

Źródło: HTC

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona