Nowy flagowiec HTC U (Ocean) – smartfon z aktywnymi ramkami zostanie zaprezentowany 16 maja | Tabletowo.pl

Nowy flagowiec HTC U (Ocean) – smartfon z aktywnymi ramkami zostanie zaprezentowany 16 maja

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że HTC nie bawi się w subtelności. W sieciach społecznościowych właśnie pojawiają się zapowiedzi imprezy, która będzie chyba najważniejszą konferencją tej firmy w 2017 roku. Z treści tych krótkich zaproszeń wynika jedno: smartfon, który będzie można ścisnąć, pojawi się 16 maja.

Slogan reklamowy oraz wizualizacja, która do niego nawiązuje, nadają dość jasny przekaz. Hasło w wolnym tłumaczeniu brzmiałoby jakoś na kształt: „Ściśnij, by uwolnić znakomitość” (tak, po polsku brzmi to strasznie tanio, ewentualne własne propozycje tłumaczenia „Squeeze for brilliant” możecie zgłaszać w komentarzach ;). Sugeruje to, że 16 maja zobaczymy długo oczekiwane urządzenie, które będzie chciało nieco namieszać w sposobie obsługi smartfonów.

Nowy HTC U, zgodnie z wielokrotnie pojawiającymi się przeciekami, będzie wyposażony w system pojemnościowych czujników krawędziowych, które wykryją uchwyt użytkownika i jego gesty. Coś podobnego zagościło w Nubii Z11, niedostępnej w oficjalnej dystrybucji w naszym kraju. Funkcja będzie używana w różnych sytuacjach, na przykład zastępując spust migawki aparatu lub fizyczny przycisk, którym przywołalibyśmy dowolną aplikację.

HTC jest najwyraźniej świadome, że nie może walczyć z konkurencją tylko i wyłącznie ceną i podzespołami (choć tym pierwszym zwykle nawet nie próbuje). Trzeba zaprezentować jakiś interesujący, praktyczny killer feature, który zachęci konsumentów do wybrania ich rozwiązania zamiast świetnych propozycji od Samsunga czy LG.

Jeśli chcielibyście zapoznać się z tym, co do tej pory udało się nam dowiedzieć na temat nowego flagowca HTC, to garść plotek i przecieków znajdziecie tutaj oraz tu. A poniżej przeklejam dwa interesujące filmy, którymi jakiś czas temu podzielił się z nami Evan Blass.

Konferencja rozpocznie się we wtorek 16 maja o godzinie 14.00 w Tajpej, czyli o 8.00 rano naszego czasu. Spodziewajcie się zatem jeszcze-nie-do-końca-rozbudzonego mnie, z newsem dotyczącym premiery HTC U „Ocean”.

źródło: HTC dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona