HTC szykuje nie tylko jeden, a aż trzy smartfony z Sense Touch | Tabletowo.pl

HTC szykuje nie tylko jeden, a aż trzy smartfony z Sense Touch

Dołącz do dyskusji 0

HTC pod względem finansowym radzi sobie coraz lepiej i wcale nie myśli zwijać się z rynku. Tajwańczycy na przyszły rok szykują coś specjalnego – funkcję Sense Touch, która umożliwia korzystanie z niektórych funkcji smartfona poprzez interakcje z jego ramkami. Podobno w 2017 roku zadebiutują trzy modele w nią wyposażone.

Jak donosi @LlabTooFeR, czyli leakster, który bardzo często dostarczał nam prawdziwych informacji na temat planów produktowych HTC, w przygotowaniu są urządzenia o oznaczeniach kodowych Ocean Master, Ocean Note i Ocean Smart:

Wpis ten może potwierdzać, że HTC rzeczywiście planuje wcielić w życie funkcję Sense Touch. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala obsługiwać smartfon poprzez dotykanie jego ramek. W ten sposób można m.in. zmniejszać/zwiększać głośność lub wywoływać migawkę aparatu. Coś podobnego zastosowała już Nubia w modelach Nubia Z9 i Nubia Z11, ale Tajwańczycy „wnieśli” to na wyższy poziom.

@LlabTooFeR nie podaje żadnych szczegółów na temat wymienionych przez niego urządzeń. Możemy próbować coś się domyślać, ale zapewne jest kwestią kilku-kilkunastu tygodni, aż dotrą do nas kolejne przecieki na ich temat. Wtedy dowiemy się, w co zostały wyposażone poszczególne modele oraz jak będą one wyglądać.

Źródło: @LlabTooFeR przez HTC Source

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona