HTC Scribe 10-calowym tabletem z Androidem?

Nie dalej jak wczoraj informowałam, że wśród firm wymienianych do produkcji własnych tabletów internetowych z Androidem Honeycomb jest HTC. Wniosek złożony przez tajwańskiego producenta do amerykańskiego urzędu patentowego zdaje się to potwierdzać. Co ciekawego ma w zanadrzu HTC?

Urządzenie o nazwie Scribe będzie „podręcznym urządzeniem bezprzewodowym, konkretnie tabletem„. Powyższy wniosek o przyznanie znaku towarowego jest bardzo świeży (z 26 grudnia), przez co faktycznie można domniemywać, że będzie to model pracujący pod kontrolą Androida Honeycomb.

Na pokładzie HTC Scribe ma się znaleźć między innymi 10-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, procesor nVidia Tegra 2, 2GB pamięci wewnętrznej i slot kart microSD (obsługa kart do 32GB).

Ciekawe czy HTC zdecyduje się przedstawić tablet Scribe na targach CES (6-9 stycznia) czy poczeka z nim do MWC (14-17 lutego). Swoją drogą, myślicie, że HTC może nas pozytywnie zaskoczyć zarówno wyglądem urządzenia, jak i samą specyfikacją?

źródło