HTC Puccini – tak powinien wyglądać Flyer?

Powtarzałem to już wiele razy, ale powiem jeszcze raz – my, ludzie branży dziennikarsko-technologicznej, kochamy przecieki. Dzięki nim dowiadujemy się tego, co dany producent zazdrośnie przechowywał na święty dzień premiery, a Wy, Czytelnicy, zyskujecie czas na wytworzenie sobie opinii o aktualnym stanie rynku i nadchodzących nowościach.

Jedną z nich na pewno jest HTC Puccini – tablet, którego specyfikacja wyciekła do internetu kilkanaście minut temu. O tego typu urządzeniu słyszeliśmy już w marcu, jednak dopiero dzisiaj dowiadujemy się konkretów.

HTC Puccini to tablet, w którym znajdziemy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli (najprawdopodobniej 10-calowy), dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8660 o częstotliwości taktowania zegara 1,5GHz oraz Androida 3.0 Honeycomb (z możliwą aktualizacją do 3.1). Nadal nie wiadomo nic o modułach łączności ani pozostałych komponentach tabletu.

Damy Wam znać, jak tylko dowiemy się więcej na temat tajemniczego (choć już mniej, niż wcześniej) Pucciniego.

Patrząc na szczątkowe informacje, jakie mamy na temat tego tabletu, nie macie wrażenia, że tak właśnie powinien wyglądać HTC Flyer? Wtedy jego cena byłaby chociaż w części uzasadniona…

Poniżej jeszcze grafika z poprzedniego przecieku:

źródło