HTC przygotowało kuszące promocje z okazji Black Friday | Tabletowo.pl

HTC przygotowało kuszące promocje z okazji Black Friday

Dołącz do dyskusji 0

Choć Czarny Piątek – jak sugeruje nazwa – wypada dopiero w piątek, 24 listopada, to niektórzy już teraz (lub nawet wcześniej) wystartowali z dedykowaną temu „świętu” promocją. Na przykład HTC, które przeceniło swoje smartfony o więcej niż zwykle.

Trzeba w ogóle zacząć od tego, że jeżeli chce się skorzystać z przygotowanej przez HTC promocji, należy przystąpić do Klubu HTC. Wymagane jedynie jest podanie mejla, natomiast imienia i nazwiska nie. Wyrażenie zgody na komunikację marketingową też jest opcjonalne. Najważniejsze jest, aby w bazie HTC znalazł się Was adres e-mail, ponieważ to on stanowi klucz do Klubu HTC.

Kiedy już to zrobicie, wystarczy, że na >tej stronie< klikniecie na baner Zapisz się do Klubu HTC, podacie swój adres e-mail, a następnie klikniecie jeszcze na Weryfikacja. Wtedy Waszym oczom ukaże się dedykowana członkom Klubu HTC oferta, która przy okazji Czarnego Piątku jest jeszcze bardziej kusząca.

Standardowo, z automatu, każdy członek Klubu HTC dostaje na start zniżkę 10% na wszystkie, dostępne urządzenia. W przypadku najnowszych premier, tj. HTC U11+ i HTC U11 Life dostaniecie tylko taki rabat, dodatkowego nie. Jest to jednak zrozumiałe, ponieważ sprzęty dopiero co zadebiutowały na rynku. Dzięki członkostwie w Klubie HTC zapłacicie za nie – odpowiednio – 3051 i 1440 złotych, zamiast – odpowiednio – 3390 i 1599 złotych.

Pozostałe smartfony są już tańsze o więcej niż 10%:

Oferta ważna jest przez tydzień, a właściwie to nawet osiem dni – od 20 do 27 listopada 2017 roku.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona