HTC One X10 zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Ale już teraz znamy jego specyfikację - Tabletowo.pl

HTC One X10 zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Ale już teraz znamy jego specyfikację

Dołącz do dyskusji 0

HTC One X9 zadebiutował w Wigilię, 24 grudnia 2015 roku. Kilkanaście dni temu minął więc dokładnie rok od premiery tego modelu i z coraz większą ciekawością wypatrujemy jego następcy. Według najnowszych przecieków – czekanie skończy się jeszcze w tym miesiącu. Ale my już teraz wiemy o nim to, co zwykle najbardziej nas interesuje.

Pod względem designu, cóż, przynajmniej według mnie, HTC One X10 nie prezentuje się najlepiej – żeby nie powiedzieć, że wygląda jak najtańszy „chińczyk”. Co prawda, na odbiór tego smartfona z pewnością wpływa też fakt, że render, go przedstawiający, jest kiepskiej jakości. Trudno jednak powiedzieć, żeby grube ramki wokół wyświetlacza i „wyświechtana” do granic możliwości bryła oraz ogólny design powalały na kolana.

Na szczęście, pod względem specyfikacji będzie znacznie lepiej. HTC One X10 zaoferować ma bowiem m.in. 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920; ppi=401), ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 1,9 GHz z układem graficznym Mali-T860 MP2, 3GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej (+microSD) oraz aparaty: 16,3 Mpix (niektóre źródła podają, że z optyczną stabilizacją obrazu) na tyle i 7,9 Mpix na przodzie.

Jak już wspomniałem, HTC One X10 zadebiutuje podobno jeszcze w styczniu. Według ostatnich przecieków, ma on kosztować równowartość około 1250 złotych. Miejmy nadzieję, że to prawda (a po wycenieniu przez HTC One A9s na 1199 złotych jest to możliwe).

Źródło: VentureBeat

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona