HTC One Max zadebiutuje 16 października | Tabletowo.pl

HTC One Max zadebiutuje 16 października

Dołącz do dyskusji 0
HTC One Max zadebiutuje 16 października

Wśród urządzeń mobilnych, które w ostatnim czasie najczęściej są bohaterami przecieków, wielokrotnie przewija się HTC One Max. Pierwsze nieoficjalne informacje na jego temat pojawiły się w sieci prawie trzy miesiące temu. Nic więc dziwnego, że wreszcie tajwański koncern postanowił oficjalnie potwierdzić jego istnienie i zaprosić na prezentację tabletofonu.

Dziś dowiedzieliśmy się, że oficjalna premiera HTC One Max będzie miała miejsce 16 października, czyli już za kilka dni. To właśnie wtedy odbędzie się konferencja prasowa w Hong Kongu. Dwa dni później z kolei podobne wydarzenie odbędzie się w tajwańskim mieście Kaohsiung.

Z zaproszenia możemy wywnioskować, że plotki dotyczące czytnika linii papilarnych oraz frontowych głośników są jak najbardziej uzasadnione. Czytamy bowiem (wierząc redaktorowi Engadget, wybaczcie, nie znam tego egzotycznego języka ;)):

One finger opens up a big view
You are invited to immerse in the sound with us

HTC One Max ma zostać wyposażony przede wszystkim w wyświetlacz o przekątnej 5,9″ o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor 1,7GHz, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 3300 mAh oraz Androida 4.3 Jelly Bean.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona