HTC One M8 z Windows Phone coraz bliżej?

HTC One M8 z Windows Phone coraz bliżej?

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli interesujecie się od dłuższego czasu systemem Windows Phone to na pewno spotkaliście się z plotką o tym, że pojawi się HTC One z tym systemem. Zanim została zaprezentowana zeszłoroczna wersja flagowca to takie informacje już pojawiały się w sieci. A jak zapewne wiecie na razie się to nie sprawdziło i portfolio smartfonów tajwańskiego producenta z systemem Microsoftu wygląda, delikatnie mówiąc, niezbyt okazale. Teraz jednak ma się to zmienić i HTC One M8 z Windows Phone zbliża się wielkimi krokami.

Wskazują na to ostatnie plotki oraz informacje o kontynuowaniu współpracy z Microsoftem. Według nowych przecieków flagowiec z Windows Phone ma wyglądać dokładnie jak jego Androidowy odpowiednik, ale nie wiadomo czy specyfikacja będzie taka sama jak w przypadku M8, ponieważ ma się opierać na nadchodzącym HTC A9. Według źródeł będzie to połączenie topowych podzespołów w cenie urządzeń ze średniej półki. Jego nazwa kodowa to prawdopodobnie HTC W8 i może trafić na początku tylko do sieci Verizon. Według przecieków może to nastąpić już w okolicach sierpnia i września.

Gdyby HTC razem z nim zaprezentowało tańszą wersją jak One E8, która będzie miała plastikową obudowę i 13-megapikselowy aparat to mogliby bardzo namieszać na rynku urządzeń z Windows Phone. Nie wiem czy pozwoliłoby im to wrócić na szczyt, ale jestem pewien, że podreperowałoby ich sytuację finansową. A Wy bylibyście zainteresowani takim flagowcem z systemem Microsoftu?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona