Do tej pory znaliśmy tylko nazwę – garść informacji na temat HTC Ocean Note | Tabletowo.pl

Do tej pory znaliśmy tylko nazwę – garść informacji na temat HTC Ocean Note

Dołącz do dyskusji 0

HTC Ocean Note ma być jednym z trzech smartfonów z nowej linii HTC, która ma zadebiutować w przyszłym roku. Jest to tylko nazwa kodowa, więc HTC może go równie dobrze nazwać całkiem inaczej. Ważne jest jednak to, że w sieci pojawiło się kilka szczegółów na jego temat.

Pozostałe niezapowiedziane jeszcze oficjalnie smartfony, o których usłyszeliśmy już to i owo, noszą nazwy Ocean Master i Ocean Smart. Ocean Note będzie prawdopodobnie największym urządzeniem z całej tej trójki. Według informacji, które udostępnił tajwański serwis Eprice, smartfon ma być dostępny w trzech kolorach – czarnym, białym oraz niebieskim. Ma być dualSIMem, pozbawionym złącza słuchawkowego. Ostatnia informacja niespecjalnie pewnie ucieszy tych, którzy są przywiązani do marki i do tej pory cenili sobie, że HTC nie pozbawia swoich modeli gniazda jack 3,5 mm.

Dodatkową informacją jest plotka, jakoby HTC Ocean Note miał brylować w zakresie robienia fotografii. Tylny aparat ma wykonywać świetne zdjęcia, przewyższając w notach DxOMark obecnego lidera zestawienia – Pixela od Google. To ciekawe wieści, gdyż z chęcią zobaczylibyśmy jakieś przetasowania w rankingach najlepszych aparatów mobilnych.

Dla HTC początek przyszłego roku zapowiada się pracowicie. Oczywiście nie jest powiedziane, że seria Ocean zostanie zaprezentowana w pierwszym kwartale 2017, jednak na pewno zobaczymy wtedy HTC One X10. Producent wysłał też zaproszenia na tajemniczą konferencję 12 stycznia. Z zainteresowaniem będziemy śledzić kolejne doniesienia na temat poczynań tajwańskiego producenta.

źródło: mysmartprice.com przez PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona