HTC Hima prawdopodobnie zostanie pokazany dopiero po MWC w Barcelonie | Tabletowo.pl

HTC Hima prawdopodobnie zostanie pokazany dopiero po MWC w Barcelonie

Dołącz do dyskusji 0

Pisałem ostatnio o nadchodzącym flagowcu HTC, którego nazwa kodowa to Hima. Zapowiada się naprawdę nieźle, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go na targach MWC, jak wcześniej przypuszczano. Tajwańczycy chcą zrobić swoją własną konferencję i pokazać ten phablet w późniejszym terminie.

W poprzednim tekście pisałem:

Urządzenie ma zostać pokazane na targach MWC w marcu. Razem z nim możemy spodziewać się nowych urządzeń z serii Desire oraz smartfona Hima Ace, który będzie nieco okrojoną wersją Hima.

Według najnowszych przecieków Hima nie zostanie pokazany na targach MWC, lecz HTC chce po nich zorganizować własną konferencję. Nie wiadomo na razie jak sprawa ma wyglądać z resztą urządzeń. Z jednej strony może to być dobry ruch, ponieważ na targach w Las Vegas i Barcelonie zostaną pokazane flagowce innych firm, więc Tajwańczycy będą mogli się do nich odnieść przy prezentacji swojego urządzenia. Jednak z drugiej flagowiec HTC wejdzie do sprzedaży długo po modelach innych producentów, co może okazać się bardzo niekorzystne. Tajwańczycy powinni wprowadzić go zaraz po konferencji, inaczej Samsung, Sony i LG będą miały zbyt dużą przewagę.

Kolejny przeciek informuje o tym, że zobaczymy ten model w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, srebrnej i złotej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona