HTC Flyer na rynku w Q2 2011 - Tabletowo.pl

HTC Flyer na rynku w Q2 2011

Tabletowo.pl HTC Flyer na rynku w Q2 2011 Nowości

O pierwszym tablecie HTC, nazwanym Flyer, słyszeliśmy jak dotąd niewiele. Podczas targów MWC firma nie pozwoliła dziennikarzom na bliższy kontakt z urządzeniem, a obsługa stanowiska firmy prezentująca tablet nie mogła udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat samego urządzenia oraz, co w tej chwili interesuje nas bardziej, ponieważ specyfikację urządzenia już znamy – daty jego premiery.

Wygląda jednak na to, że nasze wątpliwości zostaną rozwiane w drugim kwartale 2011 roku. Wtedy to ma nastąpić wprowadzenie Flyera do sprzedaży. Nie jest to jednak pewna informacja. Jak wiemy z doświadczenia, daty premier niektórych urządzeń mają tendencję do nagłych i niespodziewanych zmian. Wygląda jednak na to, że HTC zamierza dotrzymać terminu. Wskazuje na to zamówienie producenta na milion sztuk tego tabletu, które ma być zrealizowane w okresie pomiędzy marcem a sierpniem.

Zapytacie, czym jest milion sztuk HTC Flyer w porównaniu do 15 milionów sprzedanych egzemplarzy Apple iPada? Muszę przyznać, że to niewiele. Być może firma obawia się, że tablet nie będzie w stanie konkurować z gigantami rynku: ma mniejszy wyświetlacz (7 cali, 1024 x 600) oraz starszą wersję systemu operacyjnego Android OS (2.4). Ale z drugiej strony ma udoskonalony interfejs użytkownika HTC Sense…

A co Wy sądzicie? Uważacie, że HTC ma powody, by obawiać się, że jego debiutancki tablet nie odniesie sukcesu?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona