HTC Evo Shift 4G - tablet, smartfon czy jeszcze inne urządzenie? - Tabletowo.pl

HTC Evo Shift 4G – tablet, smartfon czy jeszcze inne urządzenie?

Tabletowo.pl HTC Evo Shift 4G - tablet, smartfon czy jeszcze inne urządzenie? Nowości Plotki / Przecieki

Firma HTC złożyła wniosek do urzędu patentowego o przyznanie wyłączności na nazwę HTC Evo Shift 4G. Jak się zapewne domyślacie, gdy tylko media się o tym dowiedziały, redaktorzy poszczególnych portali zaczęli węszyć co to może być za urządzenie – smartfon, tablet internetowy czy jeszcze inne urządzenie.

Osobiście chciałabym, żeby był to tablet (co raczej nie powinno Was dziwić). Tajwański koncern ostatnio dość dobrze radzi sobie na rynku telefonów komórkowych, więc jego debiut na tabletowym wcale by nas nie zaskoczył.

Co więcej, można się jedynie domyślać, że zlepek słów „HTC Evo Shift 4G” nie jest przypadkowy. Jak zapewne wiecie, HTC Evo 4G to smartfon, jaki jest dostępny w amerykańskiej sieci komórkowej Sprint. Z kolei HTC Shift, to bardzo ciekawe urządzenie UMPC (Ultra-Mobile PC), dostępne w sprzedaży od dłuższego czasu.

Co więc może powstać z połączenia obu modeli? Albo wypasiony smartfon z dużym ekranem dotykowym albo tablet internetowy. Niestety, dopóki nie pojawią się kolejne przecieki lub HTC nie zdecyduje się ujawnić jakichś szczegółów na temat tego urządzenia, jesteśmy skazani na domysły.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona