HTC Desire 816 i Desire Eye dostały aktualizację do Androida 5.0.2 Lollipop 19

HTC Desire 816 i Desire Eye dostały aktualizację do Androida 5.0.2 Lollipop

Ostatnio często zdarza nam się pisać o aktualizacjach urządzeń poszczególnych producentów. Wszystko przez to, że wreszcie – pół roku po oficjalnej premierze najnowszej wersji Androida – ta zaczęła trafiać do szerszego grona odbiorów. Dziś z wypuszczenia Androia 5.0.2 Lollipop w Polsce mogą się cieszyć posiadacze dwóch smartfonów HTC: Desire 816 i Desire Eye.

W przypadku Desire 816 aktualizacja waży 826,87MB, natomiast Desire Eye – 781,19MB, więc zaleca się podłączenie telefonu do sieci bezprzewodowej, by ją pobrać. Poza najnowszą wersją systemu (i co za tym idzie – interfejsem Material Design), użytkownicy wspomnianych smartfonów tajwańskiego koncernu mogą oczekiwać poprawek pomniejszych błędów i ogólnej stabilności.

Urządzenia powinny Was automatycznie powiadomić o dostępności aktualizacji. Jeśli się tak nie stanie, sprawdźcie dostępność nowszej wersji oprogramowania w ustawieniach.

Wspomnę jeszcze tylko, że HTC Desire 816 kosztuje ok. 1150 złotych, natomiast Desire Eye – 1799 złotych. Tym bardziej cieszy fakt, że tajwański producent nie aktualizuje wyłącznie najnowszych i flagowych urządzeń, ale pamięta również o pozostałych przedstawicielach swojej smartfonowej rodziny.

Dzięki Rafał! ;)